Anker Soundcore Life Q35 alınır mı?

Q10 gibi bir modeli yıllarca kullandım ve sorun yaşamadım o yüzden ben de bu markayı seviyorum açıkçası :) Şimdi de Q35 almaya niyetim var Hepsiburada veya Amazon üzerinden.

Ayrıntıya girebilirsem senin için daha iyi olabilir. Pedleri hafızalı ve rahat. Kafanın şekline ve taktığın şekile göre kendini ayarlıyor. Çizilmiyor kesinlikle. 5 aydır her gün düzenli olarak kullanıyorum ve hala ilk aldığım gün gibi duruyor.
Hepsiburada platformunu öneririm hocam. İstanbul veya Marmara Bölgesi içinde iseniz maksimum ertesi gün gelebilir. Zaten Anker garantili geliyor.

Almadıysanız Amazon'da 2700 şu an cihaz değerlendirebilirsiniz ve Amazon'da varken Hepsiburada'dan söylemenizi tavsiye etmem. Bende söyledim bakalım söylendiği gibi mi?

Almadıysanız Amazon'da 2700 şu an cihaz değerlendirebilirsiniz ve Amazon'da varken Hepsiburada'dan söylemenizi tavsiye etmem. Bende söyledim bakalım söylendiği gibi mi?
Ürün gerçekten kaliteli bir süredir kullanıyorum üzeceğini düşünmüyorum sizi.

Ürün gerçekten kaliteli bir süredir kullanıyorum üzeceğini düşünmüyorum sizi.

Hocam elime geçti birkaç saattir kullanıyorum ve evet gerçekten başarılı cihazmış. Lakin ben bulamadım sanırım kulaklık üstü butonlardan belli bir kombinasyon veya basış ile bir sonraki veya bir önceki şarkıya geçmeyi başaramadım. Nasıl yapıldığını paylaşırsanız sevinirim :)

Logonun bulunduğu kısım dokunmatik dostum.
Hocam telefonum redmi note 9s. Bu telefon anker q35 i besleyebilir mi? Kulaklığın performansını tam karşılayamazsa almak istemiyorum. Bir yorumunuz var mı bu konuda?

Dostum temmuz ayının ortalarında, Hepsiburada üzerinden aldım kulaklığı. 3000 TL idi. Hepsiburada üzerinden almanı öneririm. Kulaklığa gelecek olursam, içeriğindeki kablosu ile Hi-Fi kalitesine ulaşabilirsin. Bunu da Tidal ile denedim ve farkı anlayabiliyorum. Bunun Bluetooth ile farkı ise, kablosuz olarak kullanıldığında içindeki LDAC codec aktif oluyor. Tamam bu codec gerçekten en iyi codec olabilir fakat yine de kayıplar yaşanıyor maalesef. Sadece bass oranı biraz yüksek kablosuz kullanıldığında. O da mobil uygulaması üzerinden yapılabiliyor. Deezer, qobuz veya Tidal ile kalitesini tamamen hissedersin. Haftada bir defa veya iki haftada bir defa şarja taktığımda yeterli oluyor. Kulaklığı gerçekten çok beğeniyorum. Bundan dolayı bunu yazma gereksiniminde bulundum. Bir sorun olur ise ve bilmek istediğin bir şey olur ise sormaktan çekinme dostum.

Merhaba bende Q35 modelini aldım uygulamasından hangi EQ ayarlarını kullanıyorsunuz yazabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı