Anker Soundcore Life Q35 vs. Sony 1000XM4

StarlendS

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Yayıncı - Editör - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı
Normal günlük oyun oynarken müzik dinlemek için almaya düşünüyorum hangisi iyi?

Karşılaştırması pek de değişen bir şey yok gibi biri 5500 iken diğeri 2200 lira sularında hangisini almalıyım o farka değer mi?

Yıllardır kulaklık kullanan biri olarak söyleyebilirim ki kulaklıklar asla teknik detaylara göre kıyaslanamaz. Şunu da söyleyebilirim ki XM4 modeli ile Q35 de asla kıyaslanamaz çünkü aynı segment değiller. XM4 ve Q30 kullanmış biri olarak, aralarındaki ses bariz bir şekilde farklı eğer imkan var ise XM4 almalısın bariz bir şekilde dengeli, detaylı ve güzel sahneye sahip bir kulaklık. Anker modelleri ise popüler kesime hitaben yapılmış genelde bass yoğunluğu çok fazla olan bir model ve diğer detaydan yoksun. Son olarak; kulaklıklarda hi-res etiketine aldanmayınız lütfen. O etiketleri artık 100TL'lik ürünlere bile alabiliyorlar hiçbir önem ifade etmiyor tecrübeyle sabit.

Aslında XM4'ü ikinci elden satan bir dostumdan test ettim kusursuz bir ürün. 3800 liraya satıyor. Garanti konusunda pek güven vermedi ama ürün sağlam 4-5 gündür bende 2. el sonymi yoksa 0'dan bir ankermi almalıyım bilemedim.

@Merdt
@Ghost0628 @AçkapıyıGardiyan @Noctis Lucis Caelum

Geri
Yukarı