Elektronik Anker Soundcore Q10 499 TL!

Bir yıl sonra padler yırtılıyor. biraz daha bekleyin.

Bütçenizi arttırma şansınız varsa iptal edin. Eğer verebileceğiniz tüm para buysa alın ve 1 yıl içinde pad'ler yırtılana kadar keyfini sürün.
Pedlerde yırtılma genel olarak bana normal geliyor. Bu tarz kulaklıkların bir süre sonra elbette pedi yırtılacak. Yırtıldıktan sonra pedleri değiştirilir.

Pedlerde yırtılma genel olarak bana normal geliyor. Bu tarz kulaklıkların bir süre sonra elbette pedi yırtılacak. Yırtıldıktan sonra pedleri değiştirilir.
Toplamda 4-5 hafta düzenli kullanmışımdır. Çoğunlukla kutusunda sakladım. (Başka kulaklıklarım olduğu için onları kullanıyordum.)
Bu kulaklığı dışarıda hiç kullanmadım, hep iç mekanda taktım ve yaklaşık 1 yıl sonra ped ler kendiliğinden açıldı. İnternette değişim pad'leri aradım ancak bulamadım. Distribütörüne mail attım hala bir cevap gelmedi.

Selamlar, şu an net 15 kodu ile 424 liraya alabilirsiniz. Bu fiyata daha iyi f/p kulaklık bence yok.
Harikasın! Şu cihazı benzer fiyatta temmuzda gördüm alamadım. Şimdi de çok harcamam oldu diye tereddüt ettim, eğer bir kupon bulursam alırım anca dedim ve mesajını gördüm. Görmemle almam bir oldu zaten, alırken de kuponun bitmesine son 1 saat yazıyordu. Teşekkür ettim.

Toplamda 4-5 hafta düzenli kullanmışımdır. Çoğunlukla kutusunda sakladım. (Başka kulaklıklarım olduğu için onları kullanıyordum.)
Bu kulaklığı dışarıda hiç kullanmadım, hep iç mekanda taktım ve yaklaşık 1 yıl sonra ped ler kendiliğinden açıldı. İnternette değişim pad'leri aradım ancak bulamadım. Distribütörüne mail attım hala bir cevap gelmedi.
Hocam siz şansızsınız sanırım. Ben tam 2 sene kullandım kulaklığı, bir yırtılma olmadı. Kulaklık başka nedenlerden bozulduğundan garantiye verdim, yenisini yolladılar. Yeni gelen kulaklığı da 8 aydır falan kullanıyorum hâla ilk günkü gibi.

Bir yıl sonra padler yırtılıyor. biraz daha bekleyin.

Bütçenizi arttırma şansınız varsa iptal edin. Eğer verebileceğiniz tüm para buysa alın ve 1 yıl içinde pad'ler yırtılana kadar keyfini sürün.

1 yıl içinde yırtılır mı bilmiyorum ama kulaklığı ortalamaya vursam günde 10 dk bile kullanmamışımdır herhalde. Kulaklık standında kendiliğinden açılmış sonradan fark ettim. Aslında yırtılma değil de yapışmış yerinden ayrılmış. Biraz araştırdığımda başkalarının da bu sorunu yaşadığını gördüm. Mayıs 2020 de almışım. Fark ettiğimde garantisi devam ediyordu ama uğraşmadım bile.

Neden az kullandım çünkü külçe gibi kulaklık. Uzun süre kulak içi kullanıyordum. Bir dönem plantronics kafa üstü kulaklığım vardı. Sonradan hyperx cloud aldım. En son çok uygun fiyata Jlab wireless aldım(Tabi bu kulak üstü model). Hiçbiri bu derece kafada ağırlık yapmamıştı. Bazı günler 1 2 saat kullandığım da oldu tabi uzun denemeler de yaptım cidden baş ağrısı bile yapabilecek bir kulaklık olarak görüyorum.

Tabi herkeste bu olacak diye bir şey yok. Ancak hafif bir kulaklık olmadığını kullananlar anlayacaktır. Muhtemelen o derece bir rahatlığı olsa fiyatı uygun olmazdı. Uygun olmazdı diyorum zamanında ucuza almıştım. Şimdi olsa o fiyata almam.

Hatta iade etsem mi diye düşündüm. Sonradan evde kısa kullanımlarda kullanırım dedim ama pek kullanmıyorum. Başka kulaklıklarım olduğu için kenarda duruyor.

Ama bass performansı ve pil ömrü ile gerçekten çok iyi bir kulaklık. Malzeme kalitesi de aslında iyi duruyor. Ama nedense pedlerini biraz sıkıntılı yaptıklarını düşünüyorum. Ama tabi bu her alanda patlayacak diye bir şey yok.

Çoğu kişi bu kulaklığa bayılıyor. Ama bugün bir kulaklık alsam bu kulaklığı asla almam. Herkesin kendi tercihi. Bass veya pil performansı olarak alternatifi olsun veya olmasın beni rahatsız edecek bir kulaklığı tercih etmem özetle.

Alanlara alacak olanlara hayırlı olsun. Umarım memnun kalırlar.

Burada da konusu geçmiş. Birkaç arkadaş da bu sorundan bahsetmiş.

Benim daha önce yazdığım konunun linki.

WhatsApp Image 2022-08-20 at 12.07.04.jpeg

Bazıları dikmiş orayı :)

1e99893eed8b6ce.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı