Anker Soundcore Q20ı'nin en yakın rakibi nedir?

Emre Ks

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaptığım araştırmalara ve Q20ı'yi deneyimlerime göre Anker Q20ı'yi satın almaya karar verdim fakat son bir kez Q20ı'nin fiyatının 500 TL aşağısı ve 500 TL yukarısında bu kulaktan daha F/P bir kulaklık var mıdır konusu açmaya karar verdim, cevap verenlere sonsuz teşekkürler...

Philips TAH5205 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Amazon modeli nasıl olur alternatif olarak?

Bir de oyuncu kulaklığı olarak da işinize yarayacak Corsair HS70 var, Bluetooth'u da var CORSAIR HS70 Bluetooth ve Kablolu Siyah Gaming Kulaklık Uygun Fiyatları ile Tebilonda

Konuma cevap verdiğiniz için çok teşekkürer Ali hocam, iyi ki varsınız. Ben daha çok sesin kalitesi ve ANC'a önem veriyorum, kulaklığıda oyun için değil ders çalışırken kafamı yormayacak ve gürültü engellemesininde dershanede diğer kişilerin seslerini en aza indirebilecek bir tercih yapmak istiyorum. Philips'in o modeline hiç bakmamıştım hemen araştıracağım. Tekrardan çok teşekkürler daha iyi alternatifiniz olup yazarsanız çok mutlu olurum iyi akşamlar.

Geri
Yukarı