Anker Soundcore R100 garanti

Hocam size onarım bitince kargo takip kodu falan vermişler miydi? Ben başka bir kulaklık yolladım ama onarım bitince ekstra kod falan gelmedi. Sadece "Onarım bitti." yazıyor.
Onarım bitince kargo takip kodu vermediler hocam. Yani kargoya veriyorlar ve yolda oluyor emin olun. Ama kargo takip ile takip edemiyorsunz.

Tamir edilemez ürün olduğu için yenisini gönderdiler. Açıkçası şaşırdım, Anker firmasının garantisinden herkes şikayetçiydi.
Hocam iyi günler. Garantiye göndermek için nasıl bir yol izlediniz acaba ve yollarken kablosu, kulak padleri, faturası gibi şeyleri de kutusunun içine koydunuz mu?

Hocam iyi günler. Garantiye göndermek için nasıl bir yol izlediniz acaba ve yollarken kablosu, kulak padleri, faturası gibi şeyleri de kutusunun içine koydunuz mu?
Hocam meerhaba. Evet, fatura kablosunu koymanız gerek. Bir ara kablosunu koymayı unutmuştum değişim yapmışlardı.

Hocam meerhaba. Evet, fatura kablosunu koymanız gerek. Bir ara kablosunu koymayı unutmuştum değişim yapmışlardı.
Teşekkür ederim hocam. Benim de sağ kulaklık çalışmamaya başladı artık. Sol kulaklık da yuvasına koyduğum halde kapanmıyor, anca zorlayınca. Alalı 15 ay oldu da kargo poşeti maalesef elimde bulunmuyor. Onu nasıl yapabilirim acaba?

Teşekkür ederim hocam. Benim de sağ kulaklık çalışmamaya başladı artık. Sol kulaklık da yuvasına koyduğum halde kapanmıyor, anca zorlayınca. Alalı 15 ay oldu da kargo poşeti maalesef elimde bulunmuyor. Onu nasıl yapabilirim acaba?

Mesai saatleri içerisinde siz bir onları arayın. Belki isim soyisim vererek faturaya gerek kalmaz diyebilirler umarım.

Geri
Yukarı