Anker Soundcore R50i vs Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

Daha fazla  
Merhaba, Anker Soundcore R50i ve Xiaomi Redmi Buds 3 Pro arasında kaldım. Hangisi almalıyım sizce? Spor için kullanacağım. Telefonum Xiaomi Redmi Note 11 Pro. Sizce hangisini almalıyım veya başka 1000 TL altı spor için kulaklık öneriniz var mı?

Buds 3 kullandım güzel ama sadece tek bir şey beni rahatsız etti kulaklıkları kulagıma takınca kulagın tam içine girdiği için sanki vakum etkisi yaratıyormus gibi oluyor uzun kullanımda kulagını ağrıtabiliyor maalesef.

Merhaba, Anker Soundcore R50i ve Xiaomi Redmi Buds 3 Pro arasında kaldım. Hangisi almalıyım sizce? Spor için kullanacağım. Telefonum Xiaomi Redmi Note 11 Pro. Sizce hangisini almalıyım veya başka 1000 TL altı spor için kulaklık öneriniz var mı?

Buds 3 Pro daha uygun olacaktır.

Elimde Buds 3 Pro var tek bendemi oluyor bilmiyorum ama bazen kulaklıktan ses gecikmesi ve azalma sorunu var. Cevabımı anladınız :)

Yorum yapan herkese teşekkür ederim Redmi Buds 3 Pro aldım 700 liraya. Ses kalitesi olarak bayağı yeterli bende bir de Anker Soundcore Q10i var 2 katı kadar fiyat farkı olsa da ses olarak pek bir fark yok. Gürültü engellemesi acayip güzel spor salonunun baş ağrıtan yüksek sesli müziği bile şarkı açık değilken az geliyor müzik açınca hiç gelmiyor almak isteyenlere öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı