Anker Soundcore Vortex uyumlu kulaklık pedi önerisi

BLGN

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i7 10750H
Nvidia Rtx 2060
16Gb DDR4 2933mhz crucial ram
INTEL SSDPEKNW512G8
TOSHIBA HDWL110
Meslek
İnterior designer
Arkadaşlar Anker Soundcore Vortex kulaklığımı 3 yıldır kullanıyorum ancak pedlerinde deriden eser kalmadı. Müşteri hizmetleriyle konuştum defalarca ama elimizde yok diyerek başlarından savdılar. Kullanan varsa bu kulaklığa uygun bir ped var mı? Ya da bu alete nasıl bir ped uydurabilirim?

eğer bulabildiysen link bırakabilirmisin?

Merhaba, konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama nasıl bir çözüm yolu izlediniz acaba?

Siz bir çözüm bulabildiniz mi? Tahiminimce Q10 veya Q20 modellerindeki yedek pedler uyumlu olabilir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Merhaba, konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama nasıl bir çözüm yolu izlediniz acaba?

Henüz bir çözüm bulamadım ve sanırım bu cihazda bu sorunu yaşayan sadece bizler değiliz. Teknik servis ile görüştüm ancak yedek parça hiçbir şekilde temin etmemeye yeminli bir tavır takınarak yok dediler.
Ve deriler ilk aşındığı zaman da aradım "şöyle böyle, kem küm, falancı zaman arayın" diye geçiştirdiler.

Eğer bulabildiysen link bırakabilir misin?

Siz bir çözüm bulabildiniz mi? Tahiminimce Q10 veya Q20 modellerindeki yedek pedler uyumlu olabilir diye düşünüyorum.

Bunu denemek için Q20 kullanan bir arkadaşa ihtiyacımız var :D neyse ki buna sahibim deneyip bilgilendireceğim.

Henüz bir çözüm bulamadım ve sanırım bu cihazda bu sorunu yaşayan sadece bizler değiliz. Teknik servis ile görüştüm ancak yedek parça hiçbir şekilde temin etmemeye yeminli bir tavır takınarak yok dediler.
Ve deriler ilk aşındığı zaman da aradım "şöyle böyle, kem küm, falancı zaman arayın" diye geçiştirdiler.

Bunu denemek için Q20 kullanan bir arkadaşa ihtiyacımız var :D neyse ki buna sahibim deneyip bilgilendireceğim.

Arkadaşlar az önce az kalsın 2500 TL'lik bir Q20i borçlanıyordum. Şöyle ki Vortex modelinin pedleri çevrilerek çıkarılıyor ama Q10 veya Q20 modellerinde tırnaklı bir şekilde bastırarak takılıyor yani sonuç uyumsuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım bu videoyu daha önceden izlemeliydim.

Son düzenleme:

Arkadaşlar az önce az kalsın 2500 TL'lik bir Q20i borçlanıyordum. Şöyle ki Vortex modelinin pedleri çevrilerek çıkarılıyor ama Q10 veya Q20 modellerinde tırnaklı bir şekilde bastırarak takılıyor yani sonuç uyumsuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

eğer bulabildiysen link bırakabilirmisin?

Benim elimde halen daha takmak için olan plastik aparatları duruyor, çevirmeli olanlar. Rastgele bir pad alıp yapıştırmaya çalışacağım.

Q30 modelindeki pedler sanki boyut olarak daha uygun ama Q10ve Q20 gibi çentiklimi bilemiyorum eğer uygun ped bulamazsam Q30 modelini alıp kullanacağım daha güzel yüksek ses ve kalite veren o fiyat bandında kulaklık tavsiyesi verebilir misiniz?

Benim elimde halen daha takmak için olan plastik aparatları duruyor, çevirmeli olanlar. Rastgele bir pad alıp yapıştırmaya çalışacağım.

O eski hazzı verebileceğini sanmıyorum hocam ama çözüm bulabilirseniz söyeyin bizde deniyelim 😅

Arkadaşlar Anker teknik servisle bir konuşma yaptım, Vortex modelinden tamamen desteği kesmişler ancak şöyle bir teklif yaptılar, eski kulaklığı 500 TL civarı bir fiyata geri alıp yeni istediğiniz Soundcore modelinin fiyatından 500 TL civarı indirim yapıyorlar. Ancak şöyle bir sıkıntı var kulaklıkların fiyatlarını baz aldıkları yer kendi siteleri ve orada zaten diğer platformlardan daha pahalıya satılıyor.

Q20 gibi çentiklimi bilemiyorum eğer uygun ped bulamazsam Q30 modelini alıp kullanacağım daha güzel yüksek ses ve kalite veren o fiyat bandında kulaklık tavsiyesi verebilir misiniz?

Bütçe verirseniz size kulaklık önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı