Anker Soundcore Vortex vs Anker Soundcore Life Q10

Bütçe
300-400
Ses kalitesini, 5.0 olmasını, type-c olmasını gerçekten herkes övüyor ve başarılı. Şuan hepsiburada üzerinde 300₺. Almak istiyorum ama bilmiyorum o renk gözüme uymadı... Ama bir yandan bakınca da bu fiyata daha iyisi olmayan bir kulaklık.
Siyah-Gri rengi gayet hoş bence. Ben aldığımda kırmızı olanı 280, mavi ve siyahı 300+ liraydı. Eğer siyah aynı fiyatsa siyah alabilirsiniz bence.

Ses kalitesini, 5.0 olmasını, type-c olmasını gerçekten herkes övüyor ve başarılı. Şuan hepsiburada üzerinde 300₺. Almak istiyorum ama bilmiyorum o renk gözüme uymadı... Ama bir yandan bakınca da bu fiyata daha iyisi olmayan bir kulaklık.

Burada renk seçenekleri de var. Ama fiyat artıyor.

Siyah-Gri rengi gayet hoş bence. Ben aldığımda kırmızı olanı 280, mavi ve siyahı 300+ liraydı. Eğer siyah aynı fiyatsa siyah alabilirsiniz bence.
Kırmızı-Siyah 300₺. Siyah-Gri 500₺...

Burada renk seçenekleri de var. Ama fiyat artıyor.
Sırf renkten dolayı fiyat farkı neden bu kadar fazla? Ya da şöyle diyeyim neden siyah-gri rengine indirim yapmıyorlar? Daha çok talep olurdu aslında.
@Koalaya sadece müzik dinlemek için bütçeyi artırıp daha iyi bir şey almak mantıklı mı? Yoksa gereksiz israf mı olur?

Geri
Yukarı