Anker Space One nasıldır?

ESTHEBAN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Intel I7-13700Hx
-Rtx4060 Laptop GPU
-32 GB Ram
-1 TB SSD
-Asus Tuf VG27AQ3A Monitör
-Steelseries APEX 3 TKL Klavye
-Razer Deathadder V2X Hyperspeed Mouse
Merhaba, konuda belirttiğim gibi Anker Space One kulaklık satın aldım. Fakat forumlarda pek incelemesini vs göremedim. Sizce bu kulaklık nasıl? Aynı markaya ait Anker Space Q45'ten farkı nedir, aradaki fiyat farkına değer mi sizce? Veya daha iyi bir alternatifi var mıdır?

Merhaba, konuda belirttiğim gibi Anker Space One kulaklık satın aldım. Fakat forumlarda pek incelemesini vs göremedim. Sizce bu kulaklık nasıl? Aynı markaya ait Anker Space Q45'ten farkı nedir, aradaki fiyat farkına değer mi sizce? Veya daha iyi bir alternatifi var mıdır?

Hocam o modeli bilmem ama bende Anker Note 3 Life var. Bin pişmanım Anker aldığıma. Bir kulaklığın ses seviyesi bu kadar mı düşük olur. Son sesi rahatsız etmiyor yetersiz geliyor.

Anker Q30 kullanıyorum ses seviyesi hayli yüksek.

Rtings incelemesine göz atabilirsin. Genelde iyi incelemeleri oluyor.

Anker Q30 kullanıyorum ses seviyesi hayli yüksek.

Rtings incelemesine göz atabilirsin. Genelde iyi incelemeleri oluyor.

Vallahi hocam ben şu kulaklığı bir çözemedim gitti. Garantiye göndereceğim ama ona da çok üşeniyorum.

Ben de kullanırken ses çok düşüktü başta, PC'ye bağladığımda düzgün olduğunu gördüm sonra fark ettim ki IPhone'da kulaklık güvenliği diye bir şey var, desibeli sınırlıyormuş. Şimdilik sesi gayet iyi diyebilirim.

Ben de kullanırken ses çok düşüktü başta, PC'ye bağladığımda düzgün olduğunu gördüm sonra fark ettim ki IPhone'da kulaklık güvenliği diye bir şey var, desibeli sınırlıyormuş. Şimdilik sesi gayet iyi diyebilirim.

Hocam nasıl hallettiniz? Bende iPhone kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam nasıl hallettiniz? Bende iPhone kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Ayarlar> Ses ve Dokunuş> Aşağıda Kulaklık Güvenliği var kontrol et açıksa kapat bi tekrar dene.

Ayarlar> ses ve dokunuş> aşağıda kulaklık güvenliği var kontrol et açıksa kapat bir tekrar dene.

Kapalıymış hocam kulaklıklan uğraşa uğraşa hepsini yapmışım ama sonuç aynı maalesef.

Bu sorunla ilgili nette bir yazı okumuştum. Içeriği tam hatırlayamıyorum ama ses sınırlandırmasını kaldırmak gerekiyordu. Ya kendi uygulamasından ya iPhone ayarlarından.

Uygulamada öyle bir şey göremedim hocam IPhone'da ise kapalı zaten.

Geri
Yukarı