[Anket] Counter Strike Complete Yüzde Kaç İndirime Girer ?

Yüzde kaç ?

• %0-10 arası

Oy: 2 6,9%
  • %10-20 arası

Oy: 0 0,0%
  • %20-30 arası

• %30-40 arası

• %40-50 arası

Oy: 8 27,6%
  • %50-60 arası

Oy: 4 13,8%
  • %60-70 arası

Oy: 5 17,2%
  • %70-80 arası

Oy: 3 10,3%
  • %80-90 arası

• %90-99 arası

Oy: 1 3,4%

• Oy verenlerin toplamı
    29
Arkadaşlar malum 1 ay 10 gün sonra yılbaşı ve bu yüzden CS GO'nun %1000 indirime gireceği öngörülüyor. CS:GO girerse diğer CS oyunları ve CS Complete' de indirime girer. Asıl sorum şudur. CS Complete yüzde kaç indirime girer ?

Özellikle Valve'un ürünleri bir hayli indirime giriyor. CS:GO, 2 günlük indirimlerde %50 indirime giriyor. 15 günün sonunda tekrar toplu indirim yapıldığında 8 liraya kadar düşmüştü CS:GO.

Arkadaşlar steamın bildiğim kadarıyla bütün oyunlar indirimde.Cs complete cs go fiyatına alınıyor.

Evet ancak bu konu farklı sayılır :) Yılbaşında yüzde kaç indirime girer ? Cevabını aradığım soru bu :)
Yine %50 indirime girer. Ancak 31 Aralık tarihinde bütün oyunların genel indirime girdiği zaman belki %60'a kadar yükselebilir ancak ha 12 lira ha 8 lira, 4 lira için 1 ay beklemeye gerek yok derim ben.

Yine %50 indirime girer. Ancak 31 Aralık tarihinde bütün oyunların genel indirime girdiği zaman belki %60'a kadar yükselebilir ancak ha 12 lira ha 8 lira, 4 lira için 1 ay beklemeye gerek yok derim ben.
CS Complete önemli benim için. Steam Cüzdan' da 13 TL var. Complete' in %75 indirime girmesi durumunda 1 TL artıyor bana. Umarım yılbaşında daha yüksek bi indirim yaparlar.

Steam büyük kampanyalarda indirim tarzını değiştirdi artık. Günlük ve ya saatlik indirimler kalktı artık. İndirimin ilk günü %50 indirim almış bir oyun son günde aynı indirim miktarında kalacak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı