Anket doldurarak para kazanıyorum

aydinciftci

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün bana birisi ulaştı ve sadece link gönderdi bu anketi doldurursanız size 100TL göndereceğiz dedi başta inanmadım ama anket doldurma kodunu atar atmaz hesabıma 100TL geldi böyle böyle 1 günde yaklaşık 1K TL para geldi. Bazen anket dolduruyorum bazen de kafelere restoranlara falan Google yorumu yapıyorum ve bana para gönderiyorlar. Ben de bu parayı direkt benim Nesine hesabına aktardım. Parayı benim IBAN numarama gönderiyorlar bir sıkıntı falan yaşar mıyım? Şüphelendim yazmak istedim.

Arkadaşlar dün bana birisi ulaştı ve sadece link gönderdi bu anketi doldurursanız size 100TL göndereceğiz dedi başta inanmadım ama anket doldurma kodunu atar atmaz hesabıma 100TL geldi böyle böyle 1 günde yaklaşık 1K TL para geldi. Bazen anket dolduruyorum bazen de kafelere restoranlara falan Google yorumu yapıyorum ve bana para gönderiyorlar. Ben de bu parayı direkt benim nesine hesabına aktardım. Parayı benim IBAN numarama gönderiyorlar bir sıkıntı falan yaşar mıyım? Şüphelendim yazmak istedim.

Hacı bize de söylesene nasıl ulaşıcaz borç harç birikti elektrik faturasını ödeyemedim bu ay.

Hacı bize de söylesene nasıl ulaşıcaz borç harç birikti elektrik faturasını ödeyemedim bu ay.
Kanka vallaha gece birden yazdılar sadece 10 dakika girip 15 soru cevaplıyorum para geliyor şaka gibi nasıl ulaşılacağını falan da bilmiyorum. Bir tane telegram grupları var içinde 50-60 kişi var buradan kendine motor falan alan var aylık 3000TL kazanabiliyorsun maksimum sadece senden IBAN numarası istiyorlar başka da hiçbir şey istemiyorlar ve para 5 dakika içinde gönderiliyor.

Yüksek ihtimal oradan buradan alınmış paralar ve datalardan çıkartılan paralarla size böyle bir servis sunuyorlar. Bu tür servislerin güvenilir olmadığı gibi, başınızı hukuksal olarak ağrıtabileceğini hatırlatmak isterim.

Geri
Yukarı