[ANKET] Sahip olduğunuz telefon ve sahip olmak istediğiniz telefon

Telefonunuzdan memnun musunuz ? Değiştirecek misiniz ? İstediğiniz telefon markası

• Oy verenlerin toplamı
    212
Mi 8 Lite'a sahibim, telefondan oyun falan oynamıyorum zaten. Gündelik işlerim için mükemmel. (WhatsApp, Discord ve en önemlisi Technopat :D.)

Y6 2018 kullanıyorum. Yemin ederim böyle telefon olmaz olsun. S3 ile oynadığım en Lite oyunu bunda kasarak oynayamıyorum. Depolaması, ekranı, kamerası, donmalarından gına geldi. Telefon olarak S9'ya da iPhone SE 2020 düşünüyorum.

Xiaomi Redmi Note 6 kullanıyorum. Özellikleri bana göre yeterli, o yüzden başka bir telefona geçmek istemezdim.

Hazır PS4 satarken GM5'i de sat, yerine temiz ikinci el iPhone 5s al. Tek taşla iki kuş.
@292941
Bence de 5s al, pişman olmazsın. İyisinden yakala bir tane. 2-3 sene idare eder yine. Ben bile 400’e sattım.
Param olsaydı aslında satmadan çöpe atardım ama para olmadığı için şimdilik idare edeceğiz.
Şimdilik satmam, bilgisayar aldıktan sonra para biriktirip satarım ve daha iyisini alırım. İkinci el M31 bakacağım, 6000 mAh pil işime çok yarar. Çok kullanıyorum telefonu, pili iyi dayansın.

Huawei Y6 2018 kullanıyorum, aga bir telefon bu kadar da kötü olamaz. Neyse ki işlerimi telefondan değil de bilgisayarımdan hallediyorum. Kanser ederdi vallahi.
Bi'iPhone 7-8 kötü olmazdı.

Huawei Y6 2018 kullanıyorum, aga bir telefon bu kadar da kötü olamaz. Neyse ki işlerimi telefondan değil de bilgisayarımdan hallediyorum. Kanser ederdi vallahi.
Bi'iPhone 7-8 kötü olmazdı.
Huawei Y serileri gerçekten alınmaz, saf Android yerine gitmişler EMUI koymuşlar, kaldırmaz ki cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı