[ANKET] Sahip olduğunuz telefon ve sahip olmak istediğiniz telefon

Telefonunuzdan memnun musunuz ? Değiştirecek misiniz ? İstediğiniz telefon markası

• Oy verenlerin toplamı
    212
PS4 var zaten onda. 🤣
Daha çok satıp, daha çok alsın ve en sonunda PS4 Pyramid'i elde etsin işte. Bundan daha güzel ne olabilir? @Samotne Ciasteczka @292941
aNzx8OA_460s.jpg

Vestel Venüs Z10 kullanıyorum. Bazı çok içerikli internet sitelerinde yavaş çalışıyor ve 1080p 60 FPS video izlerken çokça kare atlıyor ve video 1080p 30 FPS'miş gibi gözüküyor. IPS ekran diye satılıp TFT olması ayrı olay zaten.

İstediğim telefona gelirsek iyi bir internette gezinme performansı olması, yüksek bitrateli 1080p 60 FPS HEVC videoları sıkıntısız açması ve iyi bir IPS ekranı olması yeterli. 16:9 ekran ve iyi bir batarya da olursa efsane olur.

Samsung Note 10 Plus kullanıcısıyım, bana yetiyor ve tasarımı diğer üst model telefonlardan ince olduğu için değiştirmek istemiyorum ama Samsung S22 Ultra fena görünmüyor gözüme. Emin değilim ama değişebilirim de.

Hayalimdeki telefon ayfon 13 proğ maz. Şu an Samsung A52 kullanıyorum hayalimdeki telefon yok çünkü bu telefon her şeyi açıyor bana, iOS sevmiyorum Android seviyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı