Anlık fikir değişimindeyim

Daha fazla  
Arkadaşlar şu sıralar anlık fikrim değişiyor. Özellikle 1 aydır dünyanın sonunun olduğu aklıma geliyor ve ona göre iyi yaşamak, umreye gitmek, namaz kılmak geliyor içimden ama sonradan kafam dağılıyor başka şeyler yapmak geliyor içimden ve unutuyorum. Daha düne kadar spor yaparak kendimi geliştirmek istiyordum ama şu an başka şeyler düşünüyorum. Fikir değiştirmem normal mi yoksa psikolojik bir şey midir?

Arkadaşlar şu sıralar anlık fikrim değişiyor. Özellikle 1 aydır dünyanın sonunun olduğu aklıma geliyor ve ona göre iyi yaşamak, umreye gitmek, namaz kılmak geliyor içimden ama sonradan kafam dağılıyor başka şeyler yapmak geliyor içimden ve unutuyorum. Daha düne kadar spor yaparak kendimi geliştirmek istiyordum ama şu an başka şeyler düşünüyorum. Fikir değiştirmem normal mi yoksa psikolojik bir şey midir?
Ben bir ateist olarak iyi bir insan olmaya gayret ediyorum. Ama sen madem dünyanın sonu gelecek iyi yaşıyayım derken neyi kast ettin o onemli. Mesela ben dindar bir insan olsam günde 5 vakit namaz kılarım kardeşim öyle söyliyeyim. Eğer çok karamsarsan bi psikoloğa görünmen iyi olur bence. Çok da kafaya takma yanar kafa bir yerden sonra.

:D fikir değiştirmiyorsunuz siz sadece üşengeçsiniz. Ayrıca 1 aydır dünyanın sonu olduğu aklına nasıl geliyor? Bir de dünyanın sonu diye bir şey olmayacak rahat olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı