Anlık internet kopması

profesman

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar öncelikle hepinize selamlar.

Son 1 yıl içerisinde internete stabil bir şekilde bağlanmakla ilgili sorunlar yaşıyorum. Farklı durumlarda kendini gösteriyor bu sorun.

1: League of Legends gibi Online tabanlı oyunlarda ara ara (ortalama her oyunda 1-2 kez) pingim 2000-3000 değerine çıkıyor. Ben hariç diğer oyuncuların verileri çok net bana geliyor oyun akıcı bir şekilde devam ediyor sadece ben oynayamıyorum.

2: İnternet üzerinden bir şey indirirken bir anda bağlantı kopuyor 1-2 dakika sonra geri geliyor ancak bu sorun Steam üzerinden oyun indirirken olmuyor. Sadece Torrent ve tarayıcı üzerinden indirirken yarısında kopup 2 dakikaya geri geliyor sonra bir daha kopuyor döngü şeklinde.

Arkadaşlar son olarak önemli bir ayrıntı daha var. Kablo takılı olan bilgisayar haricinde Wi-Fi ile bağlı olan cihazlarda indirme işlemi sırasında herhangi bir kopma olmuyor sadece kablo ile bağlı olan ana bilgisayarda bu yazdığım sıkıntılar oluyor. Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…