Anlık internet kopması

profesman

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar öncelikle hepinize selamlar.

Son 1 yıl içerisinde internete stabil bir şekilde bağlanmakla ilgili sorunlar yaşıyorum. Farklı durumlarda kendini gösteriyor bu sorun.

1: League of Legends gibi Online tabanlı oyunlarda ara ara (ortalama her oyunda 1-2 kez) pingim 2000-3000 değerine çıkıyor. Ben hariç diğer oyuncuların verileri çok net bana geliyor oyun akıcı bir şekilde devam ediyor sadece ben oynayamıyorum.

2: İnternet üzerinden bir şey indirirken bir anda bağlantı kopuyor 1-2 dakika sonra geri geliyor ancak bu sorun Steam üzerinden oyun indirirken olmuyor. Sadece Torrent ve tarayıcı üzerinden indirirken yarısında kopup 2 dakikaya geri geliyor sonra bir daha kopuyor döngü şeklinde.

Arkadaşlar son olarak önemli bir ayrıntı daha var. Kablo takılı olan bilgisayar haricinde Wi-Fi ile bağlı olan cihazlarda indirme işlemi sırasında herhangi bir kopma olmuyor sadece kablo ile bağlı olan ana bilgisayarda bu yazdığım sıkıntılar oluyor. Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı