Anlık sinirle ekrana pompa yapıştırdım ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pompalı monitör diye Letgo'dan 1.5k ya kitlersiniz bence.
Hocam yani çok tuhaf durum. Biri de 2060S'e bıçak saplamıştı tövbe yarabbim.
Hocam yazdıklarınızı okudum, hepinize teşekkür ederim. Konu fake değil iğne yardımıyla Del'dim ve 2 dakika bekledim sonunda ekranı kurtardım. Olayın meydana geliş sebebi ise LoL denen Allah'ın gazabı oyun...

Hocam bir daha en iyisi yanınızda pompa bulundurmayın.

Size ne demen için bu konuyu açmaman gerekiyordu. Farkındaysan konuyu açıp soru sormuşsun ve şimdi de sana ne diyorsun? Biraz mantıklı cevap ver.

Şu da benden sana bir tavsiye. Önüne gelene hocam deme.
Yaşının küçük ve asıl amacının dikkat çekmek olduğunun oldukça farkındayım.

Size ne demen için bu konuyu açmaman gerekiyordu. Farkındaysan konuyu açıp soru sormuşsun ve şimdi de sana ne diyorsun? Biraz mantıklı cevap ver.

Tamam.

Şu da benden sana bir tavsiye. Önüne gelene hocam deme.
Yaşının küçük ve asıl amacının dikkat çekmek olduğunun oldukça farkındayım.

Önüme gelene hocam derim sizene hocam? Yaşınızın ileri olduğu kadar (ki artık 40 mısınız bilmem)
Konuştuğunuz lafların boş olduğunu hatırlatayım. Yaşım küçük değil siz o güzel zekanızı buna yormayın çünkü gayet yorulmuşsunuz sanırım. Hocam.

Tamam.

Önüme gelene hocam derim sizene hocam? Yaşınızın ileri olduğu kadar (ki artık 40 mısınız bilmem)
Konuştuğunuz lafların boş olduğunu hatırlatayım. Yaşım küçük değil siz o güzel zekanızı buna yormayın çünkü gayet yorulmuşsunuz sanırım. Hocam.

İlgi budalası olsaydım en kısa zamanda sizle irtibata geçerdim :)
Tamam.

İlgi budalası olsaydım en kısa zamanda sizle irtibata geçerdim :)
Bu arada emir almıyorum hocam emrinizi karınıza çoluğunuza çocuğunuza verebilirsiniz. Veremiyorsanız siz de konu açın hocam.

Verdiğin cevaplar çok komik. Emir vermenin ne olduğunu araştır sonra tekrar verdiğim cevabı oku. Okuduktan sonra kendine gülüp ben ne yazmışım demen gerekiyor çünkü ben emir vermiyorum sana.

Karına, çoluğuna çocuğuna emir ver mi? Sen ve senin gibiler benim emir kölem olabilir gerek iş ortamı gerekse farklı ortamlarda ama ailem asla. Laflarına dikkat et karşında lise arkadaşın yok senin.

Kürdan tarzı ince bir şeyi arasına sokun ve hava almasını sağlayın.

Ekranda kocaman bir karadelik oluşabilir. Ondan dolayı bir anda çekme, yavaşça yanlardan elinle veya bir alet yardımıyla aça aça ilerleyebilirsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı