Anlık sistem değerlerini nasıl izleyebilirim?

atlantisegidek

Decapat
Dostlar laptopun GPU, CPU, RAM, fan devri gibi rakamsal değerlerini anlık olarak izlemek istiyorum. Sürekli köşede bir yerde kalsın istiyorum. Afterburner'ı indirdim, mesela o oyuna girince aktif oluyor. Devamlı o değerleri gösteren bir program var mıdır? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar laptopun GPU, CPU, RAM, fan devri gibi rakamsal değerlerini anlık olarak izlemek istiyorum. Sürekli köşede bir yerde kalsın istiyorum. Afterburner'ı indirdim, mesela o oyuna girince aktif oluyor. Devamlı o değerleri gösteren bir program var mıdır? Teşekkürler.

Böyle bir program yazmaya çalışıyordum bitirince verebilirim isterseniz :)

Priform un Speccy adlı programı var hocam yanlışım yoksa orada detaylı bilgiler veriyor masaüstünüzde kulanışlı bir program önerimdir :)
Speccy verileri detaysız ve saçma şekilde veriyor. Masaüstünde durmalık istiyorsanız Rainmeter kullanarak DevianArt sitesinden tema indirebilirsiniz. Masaüstünde widget oluşturabilirsiniz. Bunu buldum mesela:

Son düzenleme:
Ekran kartı olarak amd mi kullanıyorsunuz?

Aidia64 Programından, OSD kısmı ile anlık izleyebilirsiniz. Oyunlarda veya masaüstünde iken ekranın istediğiniz kısmında değerleri gösteririr.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    57,3 KB · Görüntüleme: 22
  • 2.png
    2.png
    89 KB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri
Yukarı