Anlık Watt tüketimini gösterecek priz önerisi

MrRich

Kilopat
Gereksiz pahalı ve büyük olmayacak sadece anlık prizden çekilen Watt miktarını gösterebilecek (0.1 W olsa bile) bir priz önerisi istiyorum, kaba ekranlara ya da gereksiz özelliklere ihtiyacım yok. Sadece dediğim gibi anlık tüketimi göstermesi yeterli. Türkiye ya da Yurt Dışı fark etmez. Kaliteli ve hızlıca elime geçebilecek bir ürün olursa iyi olur.

Kullanım amacıma gelirsek masaüstü bilgisayarımı açık bırakacağım. Kullanmadığım zamanlarda uyku modunda duracak gerektiğinde uzaktan bağlanıp işlem yaptıracağım. Fakat o bekleme esnasında ne kadar güç çekiyor ona göre plan yapmam gerek.

Teşekkürler fakat mümkünse daha minimal boyutlu olanı ve fiyatı biraz daha düşük bir model arıyorum. Bulamazsam bunu alacağım gibi duruyor.
Anlık akım ölçer fiyatı düşük olanlar özellik istiyorsan birazcık para vermen gerekir.
Anlık akım ölçer fiyatı düşük olanlar özellik istiyorsan birazcık para vermen gerekir.
Yada bununla uğraşmak yerine bu siteden bilgisayar bileşenleri ekle ve 7/24 seçeneğini seç ve aylık ile hesapla para vermek zorunda değilsin bunu da bilmeni isterim.

Yada bununla uğraşmak yerine bu siteden bilgisayar bileşenleri ekle ve 7/24 seçeneğini seç ve aylık ile hesapla para vermek zorunda değilsin bunu da bilmeni isterim.

Tekrardan teşekkürler internetten bakındığımda yeterli verileri bulamamıştım şimdi buldum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı