ANNADENIZ-BUNE Hazır Sisteme Anakart Önerisi

Çok sağ olun bekliyorum. Bende bilmiyorum anakart ısı, performans sonuçlarını nasıl etkiler enazından fikir sahibi olurum bende bilen biri varsa söylerse sevinirim.
Şu an pcde degilim yarın müsait olduğum zaman atıcam
@erhan191 ANNADENIZ sistemi alıp bir adet soğutucu takarsın içine. O zaman bütçene göre buradan konu açarsın. Diğer parçaların bana göre çok acelesi yok. Sonra anakartı da değiştirir kaliteli bir modele geçersin.
Hocam merhabalar tekrardan aklıma takıldı şimdi ben id cooling aldım, fakat sistemin icinde amd wraith prism soğutucu vardı internette baktığımda fiyatı falan baya pahalı normal stok soğutucu daha mı iyi id coolingden yoksa sadece ışıklı falan olduğu için millet pahalıya mı satıyor ben de ona göre satılığa koyacaktım da
Çok sağ olun bekliyorum. Bende bilmiyorum anakart ısı, performans sonuçlarını nasıl etkiler enazından fikir sahibi olurum bende bilen biri varsa söylerse sevinirim.
Hocam şimdi işteyim işten çıkınca testleri yapıp göndereceğim sonuçları da

Son düzenleme:
@erhan191 Prism en iyi stok fandır ama o ilan fiyatları kadar da etmez.
ben de öyle düşündüm id cooling kadar iyiyse kendime saklayacaktım da o yüzden sordum yoksa satacağım ben de
Merhaba bende annadeniz-bune sistemini almak istiyorum üstünede aynı sizin aldığınız soğutucuyu almayı düşünüyordum ama sıcaklıklardan emin olamıyorum test ederseniz oyunlardaki işlemci ve ekran kartı sıcaklıklarını paylaşabilir misiniz acaba bende yararlanıp ona göre alsam?
1633356042800.png

4k furmark böyle hocam
@recep5334

Yaklaşık 10 dakikadır da Prime 95 açık en fazla %80 fan hızına cıktı 68 dereceye cıktı. Ortalama sıcaklık böyle
1633356355413.png

Son düzenleme:
Ben de öyle düşündüm ID-Cooling kadar iyiyse kendime saklayacaktım da o yüzden sordum yoksa satacağım ben de

Eki Görüntüle 1180179
4K FurMark böyle hocam
@recep5334

Yaklaşık 10 dakikadır da Prime 95 açık en fazla %80 fan hızına cıktı 68 dereceye cıktı. Ortalama sıcaklık böyle
Eki Görüntüle 1180187

Çok teşekkür ederim sıcaklıklar gayet iyi duruyor ama sisteme şansıma zam gelmiş... :D biraz daha düşünsem iyi olacak

Geri
Yukarı