Anne için telefon önerisi

Samsung bütçenizin yettiğini alın. Anneniz bir problem yaşadığında samsung telefona çözüm bulması görece kolay olur (hem internetteki kaynaklardan hem de ileride batarya vs problemi olduğunda telefoncularda daha yaygın bulunur).

Fiyatı yüksek biliyorum ama iphone yaşlılar için daha iyi oluyor. Arayüzü basit, tamiri, desteği daha yaygın.

Ben aileme telefon alırken uzun güncelleme ömrü, uzun saatler giden ekran süresi gibi özelliklere dikkat ediyorum. Honor 90 kullanan da A54 kullanan arkadaşlarım da var her ikisi de telefonlarından memnun, dediğim gibi ekran süresi ve güvenlik için güncelleme ömrüne dikkat ederek seçiminizi yapın.

S21 koymadım hocam.
@cartel.exe hocamdan bahsettim.

Evet degistirdim, cunku bu fiyatta S23 Fe oldugunu sonradan gordum ve onerdim. Degistirdim diye onerim kotu mu oldu, ne oldu?
E ben ne dedim? Arkadaş S20 FE için artık fiyatını hak etmez dedi daha sonra sen S23 FE koydun sonra diğerleri de sordu S23 FE fiyatını hak etmiyor mu diye bende ilk S20 FE koyduğunu ve diğer hocamın da o telefona cevap yazdığını söyledim ne var bunda?

Son düzenleme:
Marka olarak Samsung almanızı tavsiye eder, onun dışında başka Android telefonlara bakmayın pişman olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı