Anne kedi yavrularına tıslıyor ve vuruyor

Ekmek kavgası bu aslanım , tıslayacak tabi Bizim yavru köpekler, kemik için birbirlerinin karınlarını ısırıp kopartıyorlardı. Zor ayırdık.

Bizimki bana bile saldırıyor, dokundurtmuyor kendisine. Kedi kafayı yedi. Düzeleceğini sanmıyorum. Yavrusu erkek büyük ihtimal düşman olarak görüyor.

Pek sanmıyorum. Bizde 1 anne, onun 3 yavrusu, onların da 3, ve onların da 2 yavrusu var. Hepsi birbirine tıslıyor. En büyükleri 4 yaşında ve halen ilk yavrularına tıslıyor.
Hahahha. Yorumu okurken sonuna gelemeden yarıldım resmen jhfsdjfsfsl

Erkek kedilerin erkek yavrularına karşı agresif olduğunu bilirim. Ama anne kedilerin süregelen agresifliği ilginç. Durum hala devam ediyor mu?

Anne kedi içgüdüsel olarak yavrusunu doğumdan 5 -6 ay sonra onu terk eder her anne kedinin yaptığı gibi yani yavrular artık büyüdüğü ve olgunlaştığı için doğaya salar ve istemez aynı durumu bende yaşıyorum dişi kedim 2 kez doğurdu ve tekrar hamile evde toplam 6 kedi var yavrularına aynı hareketi yapıyor eğer yavru ve anne kediyi aynı ortamda bakıyorsan uzaklaştırmalısın.

Yavrulara dokundunuzmu yeni doğmuş kediye dokunulmaz çünkü sizin kokunuz siner üstüne ve anne yavrularını tanımaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…