Anneler gününe özel telefon indirimleri olacak mı?

LionelMaradona

Hectopat
Annem için telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 1350 lira. Aslında GM 9 PRO düşünüyorum, geçen satın alacaktım ama fırsatçı arkadaşlar sağ olsunlar fiyatı gün içinde 1497 liraya çıkarınca sinirlendim almadım. İndirim yapan siteler varsa lütfen beni bilgilendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 gün önceki bindirim yüzünden normalde olması gereken fiyata bile alamazsınız.
1 hafta önceden düşünmeliydiniz.
İthal cihazlar için geçerliydi yasa, "yerli üreticiyi desteklemek" amacı ile dediler.
"Yerlileri" etkileyen bir durum yokken bunlara ne oldu da zam yaptılar? Aaa tabi, rakipleri x10 kat olunca bunlar da x5 yapıp kaymağı yemek için.
Republic of şahım da sıradan bir gün...

2-3 gün önceki bindirim yüzünden normalde olması gereken fiyata bile alamazsınız.
1 Hafta önceden düşünmeliydiniz.
İthal cihazlar için geçerliydi yasa, "yerli üreticiyi desteklemek" amacı ile dediler.
"Yerlileri" etkileyen bir durum yokken bunlara ne oldu da zam yaptılar? Aaa tabii, rakipleri X10 kat olunca bunlar da X5 yapıp kaymağı yemek için.
Republic of şahım da sıradan bir gün...

Yaklaşık 4-5 sene önce böyle bir karar alınacağı söylenmişti. Uygulamaya geçti mi hatırlamıyorum, Vestel gibi firmalara rekabete girebilsin diye. 😂

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 4-5 sene önce böyle bir karar alınacağı söylenmişti. Uygulamaya geçtimi hatırlamıyorum, Vestel gibi firmalara rekabete girebilsin diye. 😂
İyi de Vestel sadece montaj yapıyor.
Dışarıdaki firmalar nasıl oluyor da Vestel'in fiyat bandında daha kaliteli ürün getiriyor?
Yandaşı doyurmaktan başka bir şey değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı