Annem evi terk etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hocam bence hem babanız hem siz bu işten yararlı çıkacaksınız. Zaten küçüklüğünüzden beri anneniz yokmuş. Ben öyle anladım. Her şeyde bir hayır vardır derler. Sizin ve babanız için inşallah en hakettiğiniz yere gelirsiniz.

Hafiza silinmiyor arkadaslar, bilmem biliyor musunuz. Yapilanlari unutamiyorsunuz.

O yumruğu cidden hak etmiş diyebilirim. Teyzeniz cidden çok kötü bir insan. Babanıza geçmiş olsun. Hastalığını duyunca bayağı üzüldüm. Umarım bundan sonra iyi geçer hayatınız. Zaten 2-3 yılınız kalmış evden ayrılmak için. Tabi babanızın durumundan dolayı ne kadar olur orası tartışılır. ( yumruk meselesinden dolayı kızgın atacak olan olursa atsın. Umrumda değil)

İstemsizce gözümden yaş geldi. Anlamıyorum, bir insan neden bu kadar kötü, kalpsiz olabilir ki?

@Traviss Bickle kesinikle katılıyorum hocam. Size o acıları çektirenin yaptıklarını hiç unutamıyorsunuz. Her gördüğünüzde aklınıza geliyor. Acı bir şekilde tecrübe ederek söylüyorum bunları.

Babam yoktu olay olurken bu arada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…