Annem evi terk etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lütfen bir avukata danışın, yıpranmış hissediyorsanız da ücretsiz danışma hizmeti veren yerlerden kendinize ve babanıza psikolojik destek alın, boşanmaya niyet eder ama cesaret edemezse danışmanlık hizmetleri ona özgüven ve ve sorunları çözmesi için güç aşılar. Daha çok gençsiniz, umuyorum ki daha çok güzel günler göreceksiniz. Şu anda ailenizin parçalanması, ekonomik sıkıntılar sizi üzse de, şu an çok radikal de olsa mantıklı kararlar alın. Canınız yanacak bile olsa sorunu şimdiden çözerseniz, ileride bunları unutup, uğraşmak zorunda olmadığınız mutlu günlerinizde rahat edersiniz.
Teyzenizi falan da boş verin kafaya takmayın, siz kararlı ve dik bir duruş sergiledikten sonra ister annenizi ister tüm sülaleyi istediği kadar doldursun, olayları adli kurumlara taşıdıktan sonra hiçbir şey yapamazlar.

Olmamış bu şarkı buraya hocam bu daha hoş olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benden o zalim annenize gelsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da babanıza gelsin.
Bende herkese şarkı var.
Hepimize yeter.

Teşekkürler hocam. Yapısı böyle babama her zaman yardımcı oluyorum/olacağım.
Teşekkürler hocam. Açıkçası avukat olarak babamın ortaokul arkadaşı varmış ona gideriz diye düşündüm çünkü avukatlar direk soru sormaya bile para alıyorlar diye biliyorum. Kendim zaten zamanında psikolojik desteğe başvurdum ancak benim bir sorunum, sıkıntım yokmuş genel olarak. Şu anda ise yıpranmış vb. hissetmiyorum ve babamında hissettiğini sanmıyorum ama yine de aklıma aldım dediklerinizi. Boşanmaları taraftarıyım sizin dediğiniz gibi. Annem sırf beni değil babamı yıllardır çok üzdü, çok çektirdi.

@ableben @joshamwerk komik olan şey ne hocam bize de anlatır mısınız komik bir şey varsa hep beraber gülelim?
Allah yardımcın olsun kardeşim kolay değil umarım atlatırsın normale döner her şey.

Ya boşansın diyorsunuz da öyle hadi ayrılalım bir daha birbirimize bakmayalım diye olmaz işte bi kere suç tamamen sizin aileniz (ev ahalisi) dışındaki teyze,dayı,amca vb. sizin böyle iç işlerinize karışmamalı karışamamalı. Sen burda annene yumruğu atarak aslında terbiyesizlik vb. değil de utanmıyormusun bu halinden dedin keşke o teyzene de bir tane vursaydın hak etmiş. Git teyzenle konuş gözünü korkut bir daha seni evde görürsem kötü olur falan de gözünü korkut.(boşansınlar diyen insanlar bir yandan haklısınız ama bir yandan da üstte aile içine dış kişileri karıştırmayın diyip siz karışıyorsunuz.).

Gülenlerin amacı nedir adam burada derdini anlatmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…