Annem evi terk etti

KS
Yiğit KAMURAY

Yiğit KAMURAY

Centipat
Katılım
9 Mayıs 2020
Mesajlar
4.182
Makaleler
1
Çözümler
6
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
Katılım
24 Ağustos 2018
Mesajlar
391
Çözümler
1
Ya boşansın diyorsunuz da öyle hadi ayrılalım bir daha birbirimize bakmayalım diye olmaz işte bi kere suç tamamen sizin aileniz (ev ahalisi) dışındaki teyze,dayı,amca vb. sizin böyle iç işlerinize karışmamalı karışamamalı. Sen burda annene yumruğu atarak aslında terbiyesizlik vb. değil de utanmıyormusun bu halinden dedin keşke o teyzene de bir tane vursaydın hak etmiş. Git teyzenle konuş gözünü korkut bir daha seni evde görürsem kötü olur falan de gözünü korkut.(boşansınlar diyen insanlar bir yandan haklısınız ama bir yandan da üstte aile içine dış kişileri karıştırmayın diyip siz karışıyorsunuz.).
Tehdit etmek, şiddet uygulamak çözüm değil. Haklıyken haksız duruma düşmeye gerek yok. Elimizden geldiğince arkadaşın sorunu nasıl çözülebilir onu istişare edip yol göstermeye çalışıyoruz, uygulayıp uygulamamak tamamen kendisinin kararı.
 

GardiyanOktay

Picopat
Katılım
12 Temmuz 2020
Mesajlar
918
Çözümler
3
Yer
Moskova'da çay içiyor.
İnsanlar bazı şeyleri yaşamadan asla anlayamıyor.
Hocam şuan çok amaçlı salondayım fena ortam yaptım mesela kullanılmıyor kafam rahat kimin ne dediği umurumda olmuyor.
 

Blue_Energy

Centipat
Katılım
9 Ekim 2020
Mesajlar
1.157
Makaleler
1
Çözümler
4
Yer
C:\TechnopatSosyal\Üyeler\Blue_Energy
Kızgın atanlara söylüyorum, illa o kızgını atacaksınız değil mi? Duyar kasmanın bir lüzumu yok burası bir forum ve @Yiğit KAMURAY hocam da dedi mizah yapabilirsiniz diye ama illa o kızgını atacak mısınız? Artık yeter yahu yeter sabrım taştı.
 
Yukarı