Annem evi terk etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam cidden üzüldüm Dedem'de parkinson hastası durumunu anlıyorum. En yakın zamanda düzelmesini diliyorum :(.
Geçmiş olsun.
Bende okulda yaşadığımı söyleyince troll sandılar insan oğlu neden böyle anlamadım birde yalancı durumuna düştüm.
N'apalım inanmasınlar. Zaten böyle bir konuda yalan söyleyecek halim yok.

Ya boşansın diyorsunuz da öyle hadi ayrılalım bir daha birbirimize bakmayalım diye olmaz işte bi kere suç tamamen sizin aileniz (ev ahalisi) dışındaki teyze,dayı,amca vb. sizin böyle iç işlerinize karışmamalı karışamamalı. Sen burda annene yumruğu atarak aslında terbiyesizlik vb. değil de utanmıyormusun bu halinden dedin keşke o teyzene de bir tane vursaydın hak etmiş. Git teyzenle konuş gözünü korkut bir daha seni evde görürsem kötü olur falan de gözünü korkut.(boşansınlar diyen insanlar bir yandan haklısınız ama bir yandan da üstte aile içine dış kişileri karıştırmayın diyip siz karışıyorsunuz.).
Tehdit etmek, şiddet uygulamak çözüm değil. Haklıyken haksız duruma düşmeye gerek yok. Elimizden geldiğince arkadaşın sorunu nasıl çözülebilir onu istişare edip yol göstermeye çalışıyoruz, uygulayıp uygulamamak tamamen kendisinin kararı.

Kızgın atanlara söylüyorum, illa o kızgını atacaksınız değil mi? Duyar kasmanın bir lüzumu yok burası bir forum ve @Yiğit KAMURAY hocam da dedi mizah yapabilirsiniz diye ama illa o kızgını atacak mısınız? Artık yeter yahu yeter sabrım taştı.

Babalar gerçekten çok önemli. Babasız hayata devam eden biri olarak söylüyorum ki babanın yerini kimse alamaz. Babamın yanımda olmaması bende büyük boşluklar bıraktı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı