Annem telefonunun dinlendiğini iddia ediyor

Chavos

Hectopat
Daha fazla  
Facebook'da o gün yaşadığı şeylerin hemen uygulamaya girince onlar ilgili direkt isimsiz sayfalardan post çıktığını belirtti. Bugün de internete nasıl izlendiğimi anlayabilirim gibi şeyler yazmış. Sonra da arka plan da çalışan uygulamalara girince karşısına SMS uygulamasına benzer bir şey çıkmış ve 2 adet selam mesajı gelmiş. Şimdi de bakıyorum o arka plan çalışan uygulamaları bir türlü bulamıyorum. SMS'den gelmemiş karşısına çıkan selam mesajı. Bilmiyorum kafam çok karışık, yardımcı olabilir misiniz? Telefonu Samsung J7-Prime.

Hocam bu zaten var.
Dinleniyor cihaz.
Mesela sürekli istediğiniz bir şeyi sadece telefonun yanında söyleyin önünüze gelen raklamlar vs dediğiniz şeyle alakalı olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Play üzerinden Dr.web indirip telefonu tarayabilirsiniz. Virüs varsa bu uygulama sorunu çözebilir.

Facebook'da o gün yaşadığı şeylerin hemen uygulamaya girince onlar ilgili direkt isimsiz sayfalardan post çıktığını belirtti. Bugün de internete nasıl izlendiğimi anlayabilirim gibi şeyler yazmış. Sonra da arka plan da çalışan uygulamalara girince karşısına SMS uygulamasına benzer bir şey çıkmış ve 2 adet selam mesajı gelmiş. Şimdi de bakıyorum o arka plan çalışan uygulamaları bir türlü bulamıyorum. SMS'den gelmemiş karşısına çıkan selam mesajı. Bilmiyorum kafam çok karışık, yardımcı olabilir misiniz? Telefonu Samsung J7-Prime.
Bu her yerde var artık. Google'da istediğiniz bir ürünü arattığınız zaman sayfaların yanlarında pop up reklam şeklinde o ürün çıkıyor. Bu da Google'ın bizi bir nevi takip etmesidir dinlemesinden ziyade. Annenizin yaşadığı durum da bu şekilde olabilir. Çünkü telefonunun dinlenmesi için gerçek anlamda ciddi bir virüsün bulaşması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı