Annem tümöre yakalandı

Konuyu gördükten sonra akciğer kanserinden diye hatırlıyorum dedemi kaybetmiştim gece gece içim kötü oldu.

Geçmiş olsun iyi vakit geçir umarım kötü bir şey olmaz. Yakın birisini kaybetmek kan bağın olan birisini kaybetmek aşarı kötü bir şey.

Ne diyebilirim ki, çok kötü bir hissiyat yakınına zarar gelmesi. Çok geçmiş olsun.

Allah yardımcınız olsun. Allah şifa versin. En yakın zamanda iyileşir inşallah.

İyi bir haber mi bilmiyorum ancak ameliyat ile alınabilirmiş ama önermiyorlarmış. Fikriniz nedir?

İyi bir haber mi bilmiyorum ancak ameliyat ile alınabilirmiş ama önermiyorlarmış. Fikriniz nedir?
Hocam bir bilene sorun burda o kadar üst düzey bilgisi olan var mıdır bilemiyorum.
Sadece moralinizi yüksek tutmanızı söyleyebilirim.

Ameliyat edilmesi riskli veya mümkün olmayan durumlarda kemoterapi denenebiliyor fakat başarı oranı çok düşük. Geçmiş olsun! Beraber vakit geçirmeye dikkat edin.

Öncelikle eğer gerçekse annenizin başına gelen elim hastalıktan dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Eğer gerçekse dedim çünkü konuyu troll amaçlı açmış olma ihtimalinizin olduğunu düşünüyorum. Bunun sebebi de şu; askerliğinizi "teğmen olup" bitirdiğinizi belirtmişsiniz. Oysaki yedek subay olarak askerlik yapabilmek için en az 4 yıllık fakülte mezunu olmak gerekiyor. Profilinizde 21 yaşında olduğunuzu belirtmişsiniz ve üstelik askerliğiniz de bitmiş! En erken 22 yaşında 4 yıllık üniversiteyi bitirip (+ tam da celp tarihine denk geldiğinizi varsayarak) 2 ay yedek subaylık eğitimi + 10 ay kıta göreviyle birlikte 1 yıl askerlik yapmış olmanız lazım. Yedek subaylar 2 ay asteğmen adayı + 9 ay asteğmen + son bir ay teğmenliğe terfi ettirilip terhis edilirler. Yani şimdiki sisteme göre en erken 23 yaşında askerlik bitiyor. Dediğim gibi; siz 21 yaşında askerliği bitirmişsiniz. Dün terhis olduğunuzu varsaysak bile henüz 20 yaşında nasıl yedek subay olduğunuzu açıklayabilir misiniz? Belki sosyalde sizin gibi bu kadar genç yaşta teğmen olarak askerliğini bitirip bu defteri erkenden kapatmak isteyen arkadaşlar vardır. Onlar da sayenizde faydalanmış olurlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…