Annem tümöre yakalandı

Geçmiş olsun. İşiniz zor babam ortopedi doktoru ona sordum ameliyat ile alınamıyorsa başka türlü alınamaz dedi. Sizi üzmek istemem ama bence son vakitlerinizi iyi geçirin :(
Affedersin sorduk mu? Arkadaşın doktoru zaten gerekli bilgileri iletmiştir. Kimse size veya babanıza bu hastalık hakkında danışmadı. Arkadaş belki de içini dökmek istedi sorununu anlatmak istedi. Ne kadar gereksiz yorumlar bunlar ya?

Affedersin sorduk mu? Arkadaşın doktoru zaten gerekli bilgileri iletmiştir. Kimse size veya babanıza bu hastalık hakkında danışmadı. Arkadaş belki de içini dökmek istedi sorununu anlatmak istedi. Ne kadar gereksiz yorumlar bunlar ya?
Konunun ilk mesajında ameliyat ile alınamıyorsa nasıl alınacak diye sormuş, arkadaşta bildiğini söylemiş. Ne var bunda?

Arkadaşın sorusuna cevap vermiş arkadaş, gereksiz mesaj yazmışsınız.

Nereden geliyor bu nefret? Arkadaşın sorusunu cevapladım. Kimseyi üzünce zevk almıyorum arkadaş düzgünce sormuş bende şimdiden alışması gerektiği için gerçekleri açıkladım. Okumak güzeldir okuyun. Okumazsanız ön yargıyla yorum yaparsınız komik duruma düşersiniz. Umarım uzun ömürleri olur ayrıca konu sahibinin annesinin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı