Anneme doğum gününde ne almalıyım?

istedimkalben

Centipat
Yer
İstanbul, Fatih
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Pek iyi bir laptopum yok :D(pek iyi değil, berbat sanki :p)
8192MB RAM
DirectX 12
Intel(R) UHD GRAPHİCS 605
VRAM 512MB
Intel(R) Graphics(R) Silver N5030
256 (Kullanılabilir; 237) GB SSD
Meslek
Öğrenci (Ortaokul 7)
Doğum gününde anneme ne almalıyım diye düşünüyorum. Kafamda robot süpürge var çünkü annem akşama kadar biraz yoğun çalışıyor ve evi falan süpürme işleride bayağı sonra yapıyoruz. AliExpress'teki indirimlerden dolayı kafama robot süpürge yattı diye düşünüyorum. 41 yaşında ama modern bir annedir kendisi :D sizce başka ne alabilirim?

Doğum gününde anneme ne almalıyım diye düşünüyorum. Kafamda robot süpürge var çünkü annem akşama kadar biraz yoğun çalışıyor ve evi falan süpürme işleride bayağı sonra yapıyoruz. AliExpress'teki indirimlerden dolayı kafama robot süpürge yattı diye düşünüyorum. 41 yaşında ama modern bir annedir kendisi :D sizce başka ne alabilirim?
Fatura.Robot süpürge, hayvan severse kedi.

Şarkı dinlemeyi seviyorsa Airpods alabilirsin :D Temizlik yaparken gürültü engelemeyi açar.

Fatura. Robot süpürge, hayvan severse kedi.

Kedi köpek asla eve sokmaz faturalarda biraz kabarık geliyor :D

Mantıklı. Sağ olun hocam :)

Şarkı dinlemeyi seviyorsa AirPods alabilirsin :D temizlik yaparken gürültü engelemeyi açar.

10 numara 5 yıldız bir öneri, bunu kesinlikle kafamda tutacağım :))

Kesinlikle dyson al. Eğer bütçe yeterse al bence. Robotlar pek iyi temizlemiyor ve de dyson kalitesi bir başka. Kablosuz olanlarından bahsediyorum bu arada.

Ona da bir bakayım :p

Geri
Yukarı