Anneme nasıl bir hediye almalıyım?

Bugün yani 4 Ağustos annemin doğum günüydü. Benim de param olmadığı için dışarı çıkıp ona hediye alamadım. Bir ara ona bir hediye almayı düşünüyorum. İlk başta akıllı bileklik veya akıllı saat düşündüm. Akıllı bileklik bence iyi olabilir düşünüyorum. Bütçem taş çatlasa 250 TL. Hatta 250 TL'den daha ucuz olsa çok daha iyi olur. 1 TL bile fazla verebileceğimi sanmıyorum. Bazı yerlerde Huawei Band 4'ün iyi olduğunu duydum. Mesela @Samotne Ciasteczka bir mesajında bu saatten çok memnun olduğunu belirtmişti. Sizin bu bütçeye başka önerileriniz var mı? Saat şart değil. Fakat ben teknolojik bir şey almak isterdim açıkçası. 🙂

Ben anneme bir kolye almıştım içindeki merceğe bakıldığında 100 dilde seni seviyorum yazıyordu. Arkadan ışık tutunca duvara yansıtılabiliyor. Bence bir bak. Ucuz da bir fiyatı var. Yanlış hatırlamıyorsam 50TL falandı.

Nasıl bir şey o hocam. Nereden aldınız?

Hepsiburada'dan almıştım. Markası Chavin idi yanlış hatırlamıyorsam. Kalp şeklindeydi yanında küçük taşlar vardı. Linkini de buldum. 37,69TL'imiş. Aynen bu linkten aldım.
Link: Chavin 100 Dilde Seni Seviyorum Projeksiyon Kalp Kolye Beyaz Fiyatı
Anneler günü için almıştım ve herhalde yoğunluk vardı. Hepsiexpress ile gelmişti. Fakat çok uzun sürdü anneler gününden 4-5 gün önce söyledim. 1 - 1,5 hafta sonra geldi.

Hepsiburada'dan almıştım. Markası Chavin idi yanlış hatırlamıyorsam. Kalp şeklindeydi yanında küçük taşlar vardı. Linkini de buldum. 37,69TL'imiş. Aynen bu linkten aldım.
Link: Chavin 100 Dilde Seni Seviyorum Projeksiyon Kalp Kolye Beyaz Fiyatı
Anneler günü için almıştım ve herhalde yoğunluk vardı. Hepsiexpress ile gelmişti. Fakat çok uzun sürdü anneler gününden 4-5 gün önce söyledim. 1 - 1,5 hafta sonra geldi.
Güzel hediye aslında. Bununla birlikte @kino 'nun atmış olduğu gibi bir parfüm alabilirim. Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı