Annemin BioNTech 2. doz deneyimi

Bence kısa vadeli olduktan sonra bu yan etkilerin bir zararı olmaz.

Aynı mantıkla bana göre de Sinovac doğru düzgün koruculuğu olmayan bir aşı. Fakat sizin de güzelce yazdığınız gibi biz doktor değiliz, bu nedenle bu tarz cümleleri kurarken dikkat etmeliyiz. Bilgi sahibi olmadan sadece fikir sahibi olarak insanları yönlendirmek, korkutmak kesinlikle çok yanlış.

Bırakın insanlar istediği aşıyı olsunlar. Hangi aşıyı olacakken iki defa düşünecekleri size ya da bana kalmış değil. Tercih insanlara verilmiş zaten. Artısını eksisini her birey kendisi düşünür.

Benim annem oldu hiçbir şeyi yok.

Ben de yan etkisinin olduğunu belirtiyorum. Sinovac olanlardan duyduğum kadarıyla çok ciddi yan etki yaşayan yok. Genelde kol ağrısı çekiyorlar. Ancak BioNTech'te ciddi yan etki yaşayan çok duydum, çok gördüm de.

Aşı bir tercih elbette. Hangisini olmak istiyorlarsa olsunlar. Ben sadece kendi durumumuzu belirttim. Yoksa amanın kaçın BioNTech'ten demiyorum. Olası bir durum sadece.
Benim annem oldu hiçbir şeyi yok.
Geçmiş olsun.

Bence de fena değil. BioNTech'in yan etkilerini düşündüğümüz zaman Sinovac bir adım daha önde.
Yeni delta varyantına karşı Sinovac’ın etkisi şüpheli. Sinovac olup hayatını kaybeden sağlık çalışanlarına dair haberler geldi yabancı ülkelerden. Ama Biontech ona karşı da koruyucu. 1-2 günlük yan etkinin yanında unutulmaması gereken bir nokta bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…