Anneye 7000 TL telefon önerisi

Bütçe
7000
Oppo Reno 5 Lite. 128GB, 48MP kaliteli kamera, gayet büyük ekran, oyun oynasanız bile uzun ömürlü olan batarya. Bizzat kendim kullanıyorum gayet güzel. Hatta Yeni çıkan Reno 6'lardan bile alabilirsiniz.
Hocam neden Beğenmedim emojisi attınız?

Çünkü Reno 5 Lite 8.500-9000 civarlarına satılıyor bütçenin çok üstünde, ben de bütçenin yaklaşık 500-600 lira üstünde bir telefon önerdim ama Reno 5 Lite kadar fark yok ve Realme 8 donanım ile batarya konusunda daha iyi bir cihaz. Ayrıca kendim kullanıyorum demeniz yani kendi telefonunuzu önermeniz saçma geldi o yüzden beğenmedim bıraktım. Bu arada Reno 6'da bütçenin bayağı üstünde, sanırım fiyatlara bakmadan direkt kullandığınız telefon üzerinden tavsiye verdiniz.

Çünkü Reno 5 Lite 8.500-9000 civarlarına satılıyor bütçenin çok üstünde, ben de bütçenin yaklaşık 500-600 lira üstünde bir telefon önerdim ama Reno 5 Lite kadar fark yok ve Realme 8 donanım ile batarya konusunda daha iyi bir cihaz. Ayrıca kendim kullanıyorum demeniz yani kendi telefonunuzu önermeniz saçma geldi o yüzden beğenmedim bıraktım. Bu arada Reno 6'da bütçenin bayağı üstünde, sanırım fiyatlara bakmadan direkt kullandığınız telefon üzerinden tavsiye verdiniz.

Hocam ben 3K'ya aldım fiyatlarını takip etmiyordum. O kadar da kötü değil aslında ama siz bilirsiniz. Ben kendim tecrübe edinip ben de beğendiğim için söylemiştim.

Annem telefon almayı düşünüyor bütçe 7000 aradığımız özellikler:
  • Yüksek hafıza.
  • İyi bir kamera.
  • Ve büyük bir ekran (film dizi vb)
Kısacası günlük kullanım için, arada sırada Candy Crush oynuyor.

Belirtmeyi unutmuşum: Sıfır ve Türkiye garantili olacak.
Redmi Note 10 Pro.

Geri
Yukarı