Anneye alınacak doğum günü hediyesi önerileri

jackarmis

Kilopat
Selam arkadaşlar, 2 güne annemin doğum günü var. Hemen Amazon'dan yarın veya ertesi gününe hediyenin gelmesi lazım. Amazon üzerinden hediye önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 700 TL'ye kadar fakat illa 700 TL olmasına gerek yok, 50 TL'ye de olabilir. O yüzden öneri yapmaktan çekinmeyin.

Takıları gereksiz buluyorum, başka önerin varsa zevkle bekliyorum, teşekkürler.
İhtiyacı olduğu, veya istediği bir ürün mutlaka vardır. O Ürünlere yönelmeni tavsiye ederim... En azından uzun süre kullanır, ihtiyacını giderir.

Bir teneke yağ, makine temizleyici, sabun, çiçek, mektup ( mektubu yazıyorsunuz, satın almıyorsunuz), kitap, ayakkabı, elbise, fidan, parol, aspirin, okuyorsanız 100 puan. Aklıma gelenleri yazdım. Anneni tanımadığım için bir tık kendi annem ve kendi düşüncelerim oldu. Ha bi de bilgisayar oynuyorsa xbox game pass ya da cüzdan kodu da olur. Benim annem bardakla tabak seviyor. Sizinki de sever belki.

Kadınlar çiçekleri çok seviyor. Özellikle orkideyi beğenmeyen bir kadın görmedim. Çiçeksepeti üzerinden belirttiğiniz bir saatte teslim ettirebilirsiniz. Tek seferlik değil de beslenebilir bir çiçek alırsanız sürekli sizi hatırlar, değerli bir hediye olur.

Kadınlar çiçekleri çok seviyor. Özellikle orkideyi beğenmeyen bir kadın görmedim. Çiçeksepeti üzerinden belirttiğiniz bir saatte teslim ettirebilirsiniz. Tek seferlik değil de beslenebilir bir çiçek alırsanız sürekli sizi hatırlar, değerli bir hediye olur.
Paranı çiçeğe harcayacağına "kebap yeriz midemize girer daha iyi" diyen bir dişi tanıyorum 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı