Anno 1800 adalar arası işçi transferi nasıl yapabilirim?

umutskywalker

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar oyunda epey bir ilerledim, artisans sınıfına kadar geldim 1000 civarı artisans barındırıyorum, fakat ara ara köylü işçi dengesi bozuluyor, diğer adalardan merkez adama işçileri gemi ile nasıl getirebilirim?

Her adanın iş gücü kendine ait diye biliyorum. :D Eğer dediğiniz gibi bir durum varsa ki sanmıyorum benim de çok işime yarardı :D

Daha önceki oyunlarda bina yükseltmelerini bekletme seçeneği vardı, bunda da olmalı. Sayısını sabit tutmak istediğin sınıfın evinde yukarı yönlü oku kapatman lazım.

Her adanın iş gücü kendine ait diye biliyorum. :D eğer dediğiniz gibi bir durum varsa ki sanmıyorum benim de çok işime yarardı :D

Herhalde çok iyi bilmiyorsun kardeşim.commuter pier yaparsan iki farklı Adana o zaman o 2 adanın Workforce'u toplanıyor ama commuter pier yapmak için engineer sınıfına geçmen lazım.

Herhalde çok iyi bilmiyorsun kardeşim.commuter pier yaparsan iki farklı Adana o zaman o 2 adanın Workforce'u toplanıyor ama commuter pier yapmak için engineer sınıfına geçmen lazım.
Çok iyi bilmemekle birlikte Engineer sınıfına da çok sağlıklı bir geçiş sağlayamamıştım zaten. Ama olduğunu bilmek fazlasıyla sevindirdi. Tekrar başlamam için bir sebep yarattın sağolasın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı