Anno 2205 Alınır mı?

2205 ve 2070 diğer serileri kadar keyifli gelmedi bana. Biraz sığ kalıyorlar öncekilere göre. Vakit öldürürüm diyorsanız sadeliği hoşunuza gidebilir. Üretim zinciri olayı öncekiler kadar kompleks değil.

Bir adaya yerleşip kolonileşmek, diğer kolonilerle diplomatik ilişkiler ve ticaret yürütmek, halkı memnun edip bir yandan da sosyal statü kazanmalarını sağlayıp daha fazla vergi alabilmek vs vs. Şehir kurma kısmına hiç değinmiyorum zaten. Saatlerini gömebilirsin keyif verirse. 2205 ve 2070 daha teknolojik çağlarda geçtiği için biraz daha basitleştirilmiş geliyor ancak onlar da fena sayılmaz. Ben 1800 den önce 1404 ü epey oynamıştım. Hala laptopumda yüklüdür. 1503 ilk oynadığım oyundu. Oradan tutuldum Anno serisine :)

Son düzenleme:
Bir adaya yerleşip kolonileşmek, diğer kolonilerle diplomatik ilişkiler ve ticaret yürütmek, halkı memnun edip bir yandan da sosyal statü kazanmalarını sağlayıp daha fazla vergi alabilmek vs vs. Şehir kurma kısmına hiç değinmiyorum zaten. Saatlerini gömebilirsin keyif verirse. 2205 ve 2070 daha teknolojik çağlarda geçtiği için biraz daha basitleştirilmiş geliyor ancak onlar da fena sayılmaz. Ben 1800 den önce 1404 ü epey oynamıştım. Hala laptopumda yüklüdür. 1503 ilk oynadığım serisiydi. Oradan tutuldum Anno serisine :)
Eski serilere bir bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı