Anomaly Agent'ı nasıl buldunuz?

Bu arada şimdi bitirdim demoyu, gerçekten güzel olmuş. Bir akışı da var, sizi boğmuyor sadece koşa koşa düşman kesmiyoruz. Özellikle yeni kombolar açıldıkça anında denettirmesi de hoş. Umarım yakın zamanda çıkar ben beğendim.

Eğlenmek için çıtır-çerezlik güzel bir oyun. Öyle başına oturup saatlerce oynamadım şahsen. Tabii ben o türün sevdalısı değilim belki ondan dolayı böyle hissediyorum ama Enis Kirazoğlu'nun içeriklerini seviyorum, denk geldikçe, vakit buldukça göz atıyorum. Destek olması açısından satın aldım. 1-2 saat oynadım. Öyle de kaldı ama.

Ancak hoşuma giden şey, oyun aktı gitti. Çok uzun oynatmıyor kendisini fakat başına oturunca hiç de sıkmadı. Aksiyonu, düşman seviyeleri vs tam tadında olmuş. O açıdan dengesini çok beğendim. Karakter kontrollerinde bir tık hantallık hissedebiliyorsunuz ama o kadar olur ilk oyun denemesinde. Biraz daha profesyonelleşirlerse daha iyi işler çıkabilir. Şahsen Enis Kirazoğlu kadar hikaye odaklı single oyun seven birisinden şöyle geniş hikayeli, detaylı anlatımlı bir oyun görmeyi isterim.

Geri
Yukarı