Anonymmous çeviri güvenli mi?

Sonuçta ortada bir emek var ve sunulan iş kaliteli. Karşılığı olması gerekmez mi?

Gerekmez. Yüzde bilmem kaçı makine çevirisinden düzenlenmiş çeviriyi satmaları saçma kendilerini oyun şirketi falan sanıyorlar Xbox Game Pass bile 80 TL orada AAA kalitesinde oyunlar var bilmem kaç tane oyun var bir de bu oyunun çevirisine 85TL'mi vereyim resmen çakallık.

Hem gerekmez 2023 yılındayız internette dosya satıyorlar korsana illaki düşer çevirileri haberleri yok.

Virüsleri parayla satıyorlar desene 😀

Virüs olduğunu nereden çıkarttın? Sen adı sanı olmayan bir siteden Türkçe yama yüklediğin de ve virüslü çıktığında Anonymous Çeviri'de virüslü olmuyor. Türkiye'nin en güvenilir Türkçe çeviri yapan sitelerinden birisi. Hesapları bile var burada. @Anonymous Çeviri

Gerekmez. Yüzde bilmem kaçı makine çevirisinden düzenlenmiş çeviriyi satmaları saçma kendilerini oyun şirketi falan sanıyorlar Xbox Game Pass bile 80 TL orada AAA kalitesinde oyunlar var bilmem kaç tane oyun var bir de bu oyunun çevirisine 85TL'mi vereyim resmen çakallık.
Görüşünüze saygı duyuyorum ama katılmıyorum. Makine çeviri olayına ise kullandığım oyunlarda rastlamadım, hepsi özenle yapılmış işlerdi. Tabii ki herkes kullanmak veya beğenmek zorunda değil. Bir şey diyemeyeceğim.

Güvenilir hocam bir aylik alman yeterli bütün oyunlarını türkçeleştirip format atana kadar oynayabilirsin uyeliğin bitse dahi
Ben çok pahalı bulmuyorum 50 TL'yi exe olarak bir tek onların yamasını kullanıyorum makine ceviri programini kullanmam sadece dosya olarak varsa kullanıyorum
Bir problem yasamazsın kisacası

Güvenilirlik konusuna gelirsek elimizde bir exe Client dosyası var izin verdiğin zaman okuma yazma bilgisayara erişebiliyor belli değil ama RAT mining gibi bir şey olacağını sanmıyorum.

Hem gerekmez 2023 yılındayız internette dosya satıyorlar korsana illaki düşer çevirileri haberleri yok.

Elini tutan mı var sen de yapabilirsin madem bu makine çevirisinden düzenlenmiş çevirileri.

Elini tutan mı var sen de yapabilirsin madem bu makine çevirisinden düzenlenmiş çevirileri.

Kardeşim bu işi gider bende yaparım. Yazılımcı tutup Client yaptırıp. Oyun parasına Game Pass üyeliği ayağına satmasını bilmiyor muyuz biz? Telif hakkı diye bir şey duydun mu hiç? Büyük patlayacaklar haberleri yok makine çeviri yapması en basit şey zaten kopyala oyuna yapıştır zaten.

Bu işler gönüllü yapılır yayınlarsın yamayı yana patreon gibi destek linki koyarsın 10 kazanacağına 6 7 kazanırsın ama kazanırsın. Bunlar kendilerini oyun firması sanıyor. Zaten Starfield yamasında patlamışlar.

Geri
Yukarı