Çözüldü Anonymous Çeviri güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EFRELT

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, size bir şey için danışmam lazım. Ben Hotline Miami 1 ve 2'yi Steam üzerinden satın aldım ve Türkçe yama kuracağım bu iki oyun için yaması olan tek yer Anonymous Çeviri diye bir site vardı. Client kurmamız lazımmış kullanmak için. Clienti kurarken Windows bu uyarı veriyor bilgileriniz çalınabilir diye, ben de kullanmadan önce size sorayım dedim. Anonymous Çeviri güvenilir mi? Bir de link atsanıza yanlış indirmeyeyim.

Güvenilir. Ben daha önce 2 satın alım yapmıştım.

En altta Client.rar var ona tıkla.

Herkese merhaba, size bir şey için danışmam lazım. Ben Hotline Miami 1 ve 2'yi Steam üzerinden satın aldım ve Türkçe yama kuracağım bu iki oyun için yaması olan tek yer Anonymous Çeviri diye bir site vardı. Client kurmamız lazımmış kullanmak için. Clienti kurarken Windows bu uyarı veriyor bilgileriniz çalınabilir diye, ben de kullanmadan önce size sorayım dedim. Anonymous Çeviri güvenilir mi? Bir de link atsanıza yanlış indirmeyeyim.
Güvenilir daha önce alışveriş yaptım.

bu arkadaşlara nasıl mesaj atabilirim
bide acaba neden windows bunu zararlı yazılım olarak algılıyo

S15: Yamalarınız bazılarında virüs uyarısı alıyorum. Bu nedir tam olarak?
C15: Özellikle Windows Defender tarafında yapay zeka destekli virüs taramalarında oldukça büyük oranda "false positive" tanımlamalar yapılabiliyor. Konuyla alakalı bu link üzerinden detaylı araştırma yapabilirsiniz.

Kısaca:Windows Defender tehditleri tespit etmede kimi zaman makine öğrenmesinden yararlanır. Tespit kimliğinin sonu "ML" ile bitiyorsa makine öğrenmesiyle saptadığını ifade eder. ML tespitlerinde false positive (yanlış saptama) olasılığı yüksektir -bilhassa Defender'dan bahsediyorsak. Tespit doğrudan bir insan kararı olmadığından bu tespitlere itibar edilmez. Genelde uygulama sertifikasızsa Defender Wacatac.ml kimliğini yapıştırır.

S15: Yamalarınız bazılarında virüs uyarısı alıyorum. Bu nedir tam olarak?
C15: Özellikle Windows Defender tarafında yapay zeka destekli virüs taramalarında oldukça büyük oranda "false positive" tanımlamalar yapılabiliyor. Konuyla alakalı bu link üzerinden detaylı araştırma yapabilirsiniz.

Kısaca: Windows Defender tehditleri tespit etmede kimi zaman makine öğrenmesinden yararlanır. Tespit kimliğinin sonu "ML" ile bitiyorsa makine öğrenmesiyle saptadığını ifade eder. ML tespitlerinde false positive (yanlış saptama) olasılığı yüksektir -bilhassa Defender'dan bahsediyorsak. Tespit doğrudan bir insan kararı olmadığından bu tespitlere itibar edilmez. Genelde uygulama sertifikasızsa Defender wacatac. ML kimliğini yapıştırır.

Ben bir kez bir yama indirmiştim sizden Windows Defender trojan bir şey bir şey diyordu yani windows yanlışmı algılıyor kısaca.

Ben bir kez bir yama indirmiştim sizden Windows Defender trojan bir şey bir şey diyordu yani windows yanlışmı algılıyor kısaca.
Evet hocam. Yamalarda kullanılan şifrelemeler falan da incelenmesini engellediği için otomatik olarak zararlı damgası yiyor.

Bir de uygulama imza olayı var tabii. O da deli paralar olduğu için, yani :)

Evet hocam. Yamalarda kullanılan şifrelemeler falan da incelenmesini engellediği için otomatik olarak zararlı damgası yiyor.

Bir de uygulama imza olayı var tabii. O da deli paralar olduğu için, yani :)

Anladım sağ olun Hotline Miami 1 ve 2'nin yaması lazımdı indiririm sizden bir ara.

Yeni konular

Geri
Yukarı