Anonymous Çeviri oyun yamaları üyelik bitse bile bizde mi kalıyor?

İbrain

Decapat
Yer
Ankara/Gölbaşı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: ASUS TUF Gaming Nvidia GeForce GTX 1650 4GB GDDR6
CPU: AMD Ryzen 5 5600 + Stok Soğutucu
Anakart: MSI A320M PRO-VH
RAM: Kingston Fury Beast 16 GB DDR4 2666 MHz
SSD: SAMSUNG 970 EVO Plus 1TB NVMe M.2
Kasa: GameBooster GB-M201B ARGB
PSU: NZXT C750 750W 80+ Bronze Yarı Modüler
Monitör: Samsung Odyseey G3 27'' 165 Hz FHD
Klavye: MSI Vigor GK 30
Mouse: Razer Deathadder V2 X HyperSpeed
Kulaklık: JBL Tune 500BT
Webcam: Logitech C310 HD
Meslek
Öğrenci
Merhaba Anonymous Çeviri'ye henüz üye olmadım ama olmayı düşünüyorum. Diyelim ki ben üye oldum ve bütün yamaları varlıklarıma ekledim. Üyeliğim bittikten sonra hala bütün yamalara ulaşabilir ve kullanabilir miyim?

Oyun yüklü olmadan da kurabiliyor muyuz?
Hayır, yamaları yükleyebilmek için hazırlandıkları oyunların sisteminizde kurulu olması gerekiyor. Herhangi bi' yamayı yükledikten sonra üyeliğiniz biterse oyunu veya yamayı sisteminizden kaldırmadığınız ve yama güncellenmedikçe kullanmaya devam edebiliyorsunuz.
Anonymous Çeviri Üyelik Sistemi ve Client Kullanım Rehberi | "Üyelik bittikten sonra yüklediğiniz yamaları oyuna güncelleme gelmediği, yamayı/oyunu silmediğiniz ve bilgisayarınızı sıfırlamadığınız sürece ömür boyu kullanabilirsiniz."

Peki yamayı kurduktan sonra oyun dosyalarına girip yamayı çıkartıp kendi arşivime ekleyebiliyor muyum.
Emin değilim ama arşivleseniz bile üyelik bittiğinde kullanabileceğinizi sanmıyorum. Böyle şeylerin önüne geçmişlerdir.
Animus Projesi'nin kapanmadan önce kullandığı şifrelemeye benzer bi' koruma kullanıyorlardı sanırım, üyeliğiniz olup olmadığını program algılıyor ve kullanabilmek için üyelik almanızı gerektiriyordu diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:
Hayır, yamaları yükleyebilmek için hazırlandıkları oyunların sisteminizde kurulu olması gerekiyor. Herhangi bi' yamayı yükledikten sonra aboneliğiniz biterse oyunu veya yamayı sisteminizden kaldırmadığınız ve yama güncellenmediği sürece kullanmaya devam edebiliyorsunuz.
Peki yamayı kurduktan sonra oyun dosyalarına girip yamayı çıkartıp kendi arşivime ekleyebiliyor muyum.

Geri
Yukarı