Anonymous Çeviri'nin üyelik sistemi nasıl çalışıyor?

MosyoFokbaligi

Hectopat
Daha fazla  
The Walking Dead Telltale için internette biraz gezdim ve ücretsiz bir yama bulamadım. Anonymous çeviri'nin yamasından başka seçenek yok sanırım. Buranın üyelik sistemi nasıl çalışıyor, üyelik bitince oyun tekrar eski haline mi dönüyor, güvenilir mi falan filan birkaç sorum var beni aydınlatırsanız sevinirim.

Netflix gibi işte, aylık abone oluyorsun tüm yamalarından faydalanabiliyorsun 1 aylık sürede. Üyelik bitince kurduğunuz yamalar, oyunu silmediğiniz sürece kullanabiliyorsunuz fakat silerseniz tekrar abonelik başlatmanız gerekiyor. Güvenilir kişilerdir.

Netflix gibi işte, aylık abone oluyorsun tüm yamalarından faydalanabiliyorsun 1 aylık sürede. Üyelik bitince kurduğunuz yamalar, oyunu silmediğiniz sürece sizde kalıyor. Güvenilir kişilerdir.

Yamanın kurulumu silinmezse eğer ve hatta Drive'a yedeklenirse de tamamen elimizde kalır. Daha önce hiç abone olmadım, Online bir aktifleştirme yoksa eğer (ki sanmıyorum) bir sorun olmadan 1 aylık üyelikle hatta başka eş, dost varsa farklı oyunlardan yamaya ihtiyacı olan, onlarla da ortak 1 aylık girilebilir.

O zaman 1 aylık üyelik alıp oyunların yamalarını kursak, 1 aylık üyelik bitince yama geçerli oluyor mu?
Güncelleme veya oyunu kaldırmadığınız sürece abonelik bitse bile yamaları kullanabilirsiniz. Sildikten sonra aboneliğiniz bittiyse, yamaları kurmak için tekrar abonelik oluşturmanız gerekli.
Yamanın kurulumu silinmezse eğer ve hatta Drive'a yedeklenirse de tamamen elimizde kalır. Daha önce hiç abone olmadım, Online bir aktifleştirme yoksa eğer (ki sanmıyorum) bir sorun olmadan 1 aylık üyelikle hatta başka eş, dost varsa farklı oyunlardan yamaya ihtiyacı olan, onlarla da ortak 1 aylık girilebilir.
O kadar işin ayrıntısını bilmiyorum hocam, çeviri ekibinin sistemi anlattığım şekilde. Hatta şöyle etiketliyeyim kendileri daha sağlıklı cevaplar verirler.

@OMFG EPIC @Anonymous Çeviri

İlgilendiğiniz için teşekkürler. Oynayacaksak tam oynayalım kafasıyla alacaktım ama uygulamanın içinde daha giriş yaparken bile 3-5 hatayla karşılaştım , sonra da mevcut ingilizcemin yeterli olduğuna kanaat getirdim ve oyunu oynamaya gidiyorum. Tekrardan teşekkürler.

Güncelleme veya oyunu kaldırmadığınız sürece abonelik bitse bile yamaları kullanabilirsiniz. Sildikten sonra aboneliğiniz bittiyse, yamaları kurmak için tekrar abonelik oluşturmanız gerekli.

O kadar işin ayrıntısını bilmiyorum hocam, çeviri ekibinin sistemi anlattığım şekilde. Hatta şöyle etiketliyeyim kendileri daha sağlıklı cevaplar verirler.

@OMFG EPIC @Anonymous Çeviri
Etiket için teşekkürler.

Her üyelik sadece tek bilgisayarda çalışıyor, başka kişilerle üyeliğinizi paylaşamazsınız. Tespiti halinde de hesabınız yasaklanır.

Ayrıca her oyuna girdiğinizde hem üyeliği doğrulamak hem de varsa yama güncellemelerini indirmek için otomatik olarak sunucularımıza bağlanıyorsunuz. Tek üyelik tek bilgisayar olayı da böyle çalışıyor.

Diğer sorulara gelecek olursak, üye olduğunuz süre boyunca indirdiğiniz yamalar "silmediğiniz" sürece sizde kalıyor. Eğer oyunu veya yamayı silerseniz maalesef tekrar erişemezsiniz. Tekrar üyelik almadığınız sürece tabii.

Hangi yamayı kaç kere indirmişsiniz, ne kadar oynamışsınız gibi kısıtlamalar tabii ki yok.

Ayrıca Üye olunca özel Discord odalarına erişebiliyorsunuz, çevirmenler ve yöneticiler ile birebir iletişime geçebiliyorsunuz. Sonraki çeviriler için öneride bulunup anketlerde oy kullanabiliyorsunuz, haftalık olarak yamaların durumuna dair duyurular alıyorsunuz gibi gibi ekstralar da var.

Ücretli ücretsiz, Üyelik bitmiş bitmemiş fark etmeksizin her durumda teknik destek alabiliyorsunuz.

3-6-9 aylık ve yıllık olarak paketler halinde de satın alım yapabiliyorsunuz.

Ekstra kafanıza takılan şeyler varsa çekinmeyin sorun, yardımcı olurum.

Netflix gibi işte, aylık abone oluyorsun tüm yamalarından faydalanabiliyorsun 1 aylık sürede. Üyelik bitince kurduğunuz yamalar, oyunu silmediğiniz sürece kullanabiliyorsunuz fakat silerseniz tekrar abonelik başlatmanız gerekiyor. Güvenilir kişilerdir.
Merhaba anonymousceviri turkce-yama ödemesini yaptım ama çeviriler görünmüyor üyelik işlemleri girince bitiş yada başlangıç tarihi görünmüyor ama telefona kot geldi paramda kredi kartımdan çıktı aylık otomatik ödeme talimatı alirlarmi dün yatırdım lütfen yardım edin

Merhaba anonymousceviri turkce-yama ödemesini yaptım ama çeviriler görünmüyor üyelik işlemleri girince bitiş yada başlangıç tarihi görünmüyor ama telefona kot geldi paramda kredi kartımdan çıktı aylık otomatik ödeme talimatı alirlarmi dün yatırdım lütfen yardım edin
Sonuç nedir hocam ne oldu?

Yeni konular

Geri
Yukarı