Anormal can sıkıntısı

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Anormal canım sıkılıyor hafta içi okul varken hafta sonu olsa da kurtulsam diyorum hafta sonu da bir şey yaptığım yok resim çizmeye çalışıyorum. Resmim rezalet çöp adam cizebiliyorum anca oyunlardan da sıkıldım artık yapacağım bir şey yok. Yeteneksizim derslerim zaten kötü boşa yaşıyorum hayatı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle deme be oğlum yakma bizide :) Bak ne yap biliyor musun, Adobe programları öğren, çok sarıyor, Premiere Pro öğren Photoshop öğren Illustrator öğren After Effects öğren, Photoshop ya da Premiere ile başlayabilirsin Illustrator da iyi ama After Effects başlamak için biraz ağır bence.

Anormal canım sıkılıyor hafta içi okul varken hafta sonu olsa da kurtulsam diyorum hafta sonu da bir şey yaptığım yok resim çizmeye çalışıyorum. Resmim rezalet çöp adam cizebiliyorum anca oyunlardan da sıkıldım artık yapacağım bir şey yok. Yeteneksizim derslerim zaten kötü boşa yaşıyorum hayatı.

Sen = ben.

Arkadaş bulmaya çalışın bulamıyorsanız çok içinize kapanıksanız bunu önerebilirim.

-Slowy
-Nedir slowy kısacası tüm dünyadakilerle sanal mektuplaşma ne kadar uzaksanız okadar yavaş geliyor mektup.
-Bende şahsen kullandım şuanda 7 tane başka ülkelerden arkadaşım var. [Tüm herşeyimi konuşuyorum,]

Öyle deme be oğlum yakma bizide :) bak ne yap biliyor musun, Adobe programları öğren, çok sarıyor, Premiere Pro öğren Photoshop öğren Illustrator öğren After Effects öğren, Photoshop'ya da Premiere ile başlayabilirsin Illustrator da iyi ama After Effects başlamak için biraz ağır bence.

Adobe Photoshop falan 0 zaten derslerim kötü diyor dersleri kötü olan biri Adobe nasıl bilir :(

Hangisini denediniz?
Üstelik FL Studio da öğrenebilirsiniz, bir de Allah rızası için YouTube'dan öğrenmeyi bırakın olmuyor bir türlü neden bilmiyorum ama YouTube'dan öğrenince olmuyor, Udemy'den bir eğitim alın, hemen anlarsınız, bende öyle oluyor fiyatlarda 50 TL ve altı genelde atla deve değil, bence önemli bilgiler 50 TL'ye değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı