Antalya konyaaltı için en iyi internet

359149

Hectopat
Makaleler
4
Merhabalar. Şu an Superonline 35 Mbps kullanıcısıyım. Daha iyi bir pakete geçmek istiyorum. Hangisi en iyisi olur?

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 72
Superonline altyapısı varsa Superonline tavsiyemdir. Fiyatı biraz pahalıdır. Daha ucuza önereceğim diğer ISS ise NetSpeed'dir kendim kullanıyorum gayet memnunum.

Superonline altyapısı varsa Superonline tavsiyemdir. Fiyatı biraz pahalıdır. Daha ucuza önereceğim diğer ISS ise NetSpeed'dir kendim kullanıyorum gayet memnunum.
Baktım ve 100M BPs fiber 300TL, bütçemi aşıyor. Siz NetSpeed de hangi paketi kullanıyorsunuz ve 100 MBPs var mıdır?

Baktım ve 100M BPS fiber 300TL, bütçemi aşıyor. Siz NetSpeed'de hangi paketi kullanıyorsunuz ve 100 Mbps var mıdır?

Ben 35Mbps paketini kullanıyorum 76 TL. NetSpeed'e bulunan maximum hız 75Mbps fiber. 100 Mbps bildiğim kadarıyla yok. Çevrenizde NetSpeed kullanan varsa sorabilirsiniz çünkü bildğiniz üzere her ISS altyapıdan altyapıya değişiyor. Altyapınız iyiyse hiçbir problem yaşamazsınız.

Ben 35Mbps paketini kullanıyorum 76 TL. NetSpeed'e bulunan maximum hız 75Mbps fiber. 100 Mbps bildiğim kadarıyla yok. Çevrenizde NetSpeed kullanan varsa sorabilirsiniz çünkü bildğiniz üzere her ISS altyapıdan altyapıya değişiyor. Altyapınız iyiyse hiçbir problem yaşamazsınız.
Hocam fiber altyapı binanın içine kadar geliyor fakat evlere dağıtılmıyor diye biliyorum. Alırsam ya NetSpeed ya da Millenicom alırım.

Geri
Yukarı