Antalya "Lara vs Konyaaltı"

Ne için bu dediğiniz gezme yeme içme için mi?
İkisi değil o zaman kemer derim geçerim.

Selamlar , Antalya'da gezecek çok yer var ama ne yapmak istediğinize bağlı.

Ne istediğinizi belirtirseniz yardımcı olabiliriz zira son zamanlarda Dedeman'da revaçta.

Bayram tatilini gecirecegim. Konforlu ve kaliteli bir otel ariyorum. Tenga olmali. Ve merkeze cok da uzak olmamali. Birkac kez de gezmeyi dusunuyorum. Avm filan.

Merkezde Akra Barut otel var. Yorumlarına vs. bakıp orayı tercih edebilirsiniz kendisi Lara ve Konyaaltının tam ortasında bulunuyor. Hizmet olarak bir şey söyleyemem ancak lokasyon olarak en iyisi diyebilirim.

Konyaaltı Plajı nın tek kötü yanı ayağına sürekli çekirdek kabuğu batıyor. Lara Plajı nda ise su bulanık.

Hocam Lara tarafına yakın olmasını istersen Akra Barut, The Marmara, Konyaaltı tarafına yakın olmasını istersen Rİxos Downtown var. Fiyat olarak hangisi uygun olur bilemiyorum ancak antalyanın bir ucundan diğer ucuna yaklaşık 1 saat civarında toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz.Gece dışarı çıkmak isterseniz de ters lokasyanda kalıp taksi ile gitmek isterseniz 50-60 tl gibi bir ücret ödersiniz(+-). Toplu taşıma içinde 5 tl ye içi boş kart alıp doldurabilirsiniz.

Hocam bir bilgim yok ancak kundu tarafında ki otellerin hemen hemen hepsinin kendi plajı var toplu taşıma ile şehir içine gidebilirsiniz eğer ki lara tarafını düşünüyorsanız

Ekleme: Antalya hakkında merak ettiklerini de sorabilirsin?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…