Antalya/Muratpaşa'da PC montajı yapan yer tavsiyesi

Alfopepe

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncellikle daha iyi yardımcı olmanız icin sistem özelliklerimi yaziyorum.
ASUS GeForce RTX 3060 Ti Dual mini V2 o8g 8 GB GDDR6 256 bit ekran kartı.
ASUS ROG STRIX B550-F Gaming 4600MHz(OC) RGB M.2 Wi-Fi AM4 ATX anakart.
WD 2TB Blue 64MB 5400RPM (WD20EZAZ) hard disk.
GeIL 16 GB(2x8) EVO Spear AMD Edition 3600MHz CL18 DDR4 RAM (gasb48 GB3600C18bscx2)
Kingston 500GB KC2500 NVMe okuma 3500 MB-yazma 2500 MB M.2 SSD (SKC2500M8/500G)
AMD Ryzen 7 5800X 3.80 GHz 8 çekirdek 36MB AM4 7nm işlemci.
Lian Li O11dynamic XL ROG certfied kasa.
Lian Li galahad 360mm.

Antalya/Muratpaşa'da yaşıyorum eğer adı bilinen bir marka yapiyorsa kargoyla yollarim fakat Antalya içi bir yer varsa bu sistem için kendim götürüp başında durucam parası önemli değil eger Antalya içi sizden yaparım diyen varsa konuşup onu da halledebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tavsiyem kendiniz yapın. Çok zor değil. Yok yine de yardım isterim diyorsanız bilgisayarcı falan boşverin Hizmet İlanları kısmına ilan açın.

Mesaj sayınızın yetersiz olduğunu yeni fark ettim pardon. Soğutucu haricinde montajın bir zorluğu yok onda da macun sürmenize gerek olmadığı için (sürülü geliyor) halledebilirsiniz bence.

Sıfır bilgi biraz el becerisi ile kendim kurdum. İlgimin olması ve mühendislik okumamın da katkısı vardı tabi ki. Bence biraz zorlarsanız siz de yapabilirsiniz. Bilgisayarcılara güvenmiyorum. Adam bozsa ve bozukmuş dese, aldığınız yer de kullanıcı kaynaklı diyerek iade/değişim kabul etmese canınız yanar.

Benim tavsiyem kendiniz yapın. Çok zor değil. Yok yine de yardım isterim diyorsanız bilgisayarcı falan boş verin hizmet ilanları kısmına ilan açın.

Mesaj sayınızın yetersiz olduğunu yeni fark ettim pardon. Soğutucu haricinde montajın bir zorluğu yok onda da macun sürmenize gerek olmadığı için (sürülü geliyor) halledebilirsiniz bence.

Hocam kendim denedim hiç icime sinmedi çok da beceremedim kasa ve sıvı sogutmayi yeni aldim diger bilesenleri önce ki kasadan çıkardım görüntü ve performans icin kasa degistim ama işin altından kalkamadım bir de sıvı sogutucu farkli bir sekilde takiliyor onu hiç beceremedim.

Geri
Yukarı