Antalya nasıl bir şehir?

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Arkadaşlar yazın Antalya'ya gidebiliriz dayım orada yaşıyor? Dayımın yanına gidebiliriz. Antalya nasıl bir şehir?

Kız arkadaşım orada yaşıyordu, bende ilk kez gidecektim oraya.

Havalimanından inip sensörlü kapı açıldığı an ciğerlerime giren sıcak hava yüzünden kaskımı uzayda çıkarmış astronot gibi oldum. Ama güzel şehir, bol bol Rus var, barları aşırı keko dolu ama bu oraya özel değil tabii. Yazın da fahiş fiyatlar oluyor.

Güzel bir şehir. Denizi ve doğası çok hoş. Tek sıkıntısı oranın yabancı dolu olması (özellikle Rus) ve bazı turistik bölgelerde alışveriş yaparken (bazı yerlerin) Euro kullanması.

Bu arada doğum gününüz kutlu olsun. Nice yıllara!

Bence harika bir şehir. Sosyal aktivite seçeneği çok, sıkılmazsınız. Ben Kayseri'de yaşıyorum, AVM'ye gitmek ve Erciyes'e çıkmak dışında aktivite yok.
Bir süre sonra orada da sıkılırsınız. Biz hep dağ, hep dağ diyorsak onlar da hep deniz, hep deniz der.

Arkadaşlar yazın Antalya'ya gidebiliriz dayım orada yaşıyor? Dayımın yanına gidebiliriz. Antalya nasıl bir şehir?
Güzel bir şehir. Denizi sakin, tarihi eserler var, mesela Alanya Kalesi.

4 5 yıl yaşadım, mükemmel bir yer, her zaman sıcak, istediğiniz zaman denize gidebiliyorsun. Işıklar gibi caddeler gecede kalabalık sabahta. Mükemmel biryer.

Yeni konular

Geri
Yukarı