Çözüldü Antalya'da GigaFiber var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

devilbaby

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben Antalya'da yaşıyorum şu an yakın zamanda şu anki oturduğum evden başka eve taşınacağım ve açıkçası GigaFiber benim için önemli. Taşınıcayağım sokak semt konusunda yüzde 50'den fazla etkisi var o yüzden merak ettim de Antalya'da GigaFiber var mı? Varsa hangi semtlerde?

Antalya / konyaaltı / gürsu mahallesine gelirse tadından yenmez :)
Bir de aktif-kullanılabilir durumda olan yerlerin gösterildiği bir google maps haritası veya ona benzer bir app olsa çok iyi olur. Taşınırken teker teker adres sorgulamak çok gereksiz vakit alıyor. Nerede internet daha iyiyse (altyapı olarak) oraya taşınmak isterim.
@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
@TurkNet Destek Tutku

Antalya / konyaaltı / gürsu mahallesine gelirse tadından yenmez :)
Bir de aktif-kullanılabilir durumda olan yerlerin gösterildiği bir google maps haritası veya ona benzer bir app olsa çok iyi olur. Taşınırken teker teker adres sorgulamak çok gereksiz vakit alıyor. Nerede internet daha iyiyse (altyapı olarak) oraya taşınmak isterim.
@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
@TurkNet Destek Tutku
Merhabalar, şu an için listeyi paylaşmıyoruz. Antalya’da birçok bölge planlarımız arasında. Şu an için bölgenizi listede göremedim. Talep olarak sisteme ekledim.

Merhaba, Antalya Serik Yeni Mahalle Yeni_11. Sokak için planlamanız bulunmakta mı?
Merhaba, gelen talepler ile planlama süreçleri de değişiklik gösterdiği için şu an bölge ya da süre bilgisi maalesef veremiyorum. Adresinizde gigafiber yoksa GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

Geri
Yukarı