GigaFiber Antalya'da nerede var?

mensaygul

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba ben Antalya/Kepezin Kanal mahallesinde oturuyorum ve GigaFiber burada yok. E peki başka nerelerde var, sorabilir miyim ve kanal mahallesine gelme ihtimali yüzde kaç? Siz hiç istediğinizde yaptılar mı? İyi günler.

Merhaba ben Antalya/Kepezin Kanal mahallesinde oturuyorum ve GigaFiber burada yok. E peki başka nerelerde var, sorabilir miyim ve kanal mahallesine gelme ihtimali yüzde kaç? Siz hiç istediğinizde yaptılar mı? İyi günler.
Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için liste bilgisi veremiyoruz. GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız 🌸

Merhaba, mensaygul ben de kanal mahallesinde oturuyorum haberleşmek için ulaşabileceğim ve mahalle olarak süreci hızlandırma da yardımcı olabilmek için size ulaşabileceğim bir adres verebilir misiniz?

Merhaba, mensaygul ben de kanal mahallesinde oturuyorum haberleşmek için ulaşabileceğim ve mahalle olarak süreci hızlandırma da yardımcı olabilmek için size ulaşabileceğim bir adres verebilir misiniz?
Merhaba, iletebileceğim bir adres bulunmuyor. Süreci altyapı sorgu sayfasından takip edebilirsiniz. Bölgenizde bir çalışma başlaması durumunda sorgu sayfasından bilgilendirme yapılmaktadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı