Anthem %90 indirim ile 35 TL alınır mı?

Ysfkr08

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, Anthem oyunu EA üzerinde %90 indirimle 35 TL'ye düşmüş. Oyun ilk çıktığı sene olan 2019 da çok fazla sayıda kötü yorum ve eleştiri almıştı. Başta server ve FPS sorunu gibi bir sürü sorunu vardı yanlış hatırlamıyorsam. Eğer oynayan veya bilgi sahibi olanlar varsa oyun şu an alınır mı? Fiyatı ucuz gibi ama yine de para vermeye değer mi? Bilgi sahibi olanlar yanıtlarsa çok sevinirim. Oyun grafik ve mekanik olarak çok güzel diye yorumlar okuyorum, bu nedenle aklım karıştı. Tekrardan herkese çok teşekkür ediyorum.

Optimizasyonu hakkinda konusamayacagim, konsoldan bir kac bolum oynamistim oynanisi asiri zevkli. Ingilizce oynadigim icin hikayeyi de anlamadim ama 35'e degecegini dusunuyorum.

50 TL'ye tam paketini aldım ve birkaç saat deneyimledim, kesinlikle verilen parayı hak edecek bir oyun. Mükemmel bir oyun değil tabii ki ama hele ki 3-4 arkadaş girerseniz aşırı saracak bir oyun.

Şimdilik arkadaşlarımda yok ama belki alırlar. Oyunu bende 50 TL'ye Legion of dawn versiyon aldım güzel gibi fakat benim yaşlı 590'ım ve 1600 AF'em 70 derecenin altına düşmüyor ne yazık ki. Radeon chill kullanmama rağmen 72 73 derecelerdeyim sürekli. Sadece gökyüzüne uçarken görsel olarak render çok azaldığından kart bayağı serinliyor ama sürekli gökyüzüne de uçmak manasız :D

Optimizasyonu hakkinda konusamayacagim, konsoldan birkaç bolum oynamistim oynanisi aşırı zevkli. İngilizce oynadigim icin hikayeyi de anlamadim ama 35'e degecegini dusunuyorum.

35TL yerine 50TL'ye Legion of dawn DLC'si ile beraber aldım, yanıtınız için teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı