Anthem Hala Oynanıyor mu?

poyqraz

Kilopat
Daha fazla  
Lunar Sale'den yararlanarak oyun arayışı içine girdim Anthem'i gördüm biraz araştırma ile herkesin 2018-2019'da balon bir oyun olduğuna dair yorumlarını gördüm. Bu yılda düzeltmeler yapılır mı yoksa geleceği karanlık bir oyun mu? Merak ediyorum.
Yorum yapan arkadaşlar oyuna hakim kişiler olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen destiny 2 oynarken bir de Anthem denemek istedim. Ama oyun kendini oynatamiyor. Loot shooter oyununda düşen bir silahı merkeze ışınlanmadan göremiyorsunuz biraz garip bir oyun.
Ayrıca çok fazla kalabalık bir görüntüsü var oyunun grafikleri abartmak adına biraz fazlasını yapmışlar uçuşan yapraklardan garip nesnelerden önünü görmek bile zor.
Oyunu biraz denedim ama Destiny 2'nin bu oyuna göre ciddi bir nimet olduğunu fark ettim.

Anthem'in betasını oynamıştım. Oynarken görevler, atmosfer beni aşırı bunalttı ve sıkmıştı,1saat oynayıp sildim. Şu fiyatlara almanı tavsiye etmem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı